6406f751b0451blobid0.jpg

Ceresit STOP VLHKOSTI absorpční sáčky - levandule

absorpcni-sacky-proti-vlhkosti-ceresit-levandule-2-ks-original.jpg

Ceresit stop vlhkosti absorpční sáčky s vůní levandule obsahují granulát, který absorbuje vlhkost a přemění ji na gel. Voňavý granulát uvolňuje dlouhotrvající jemnou vůni, která vytvoří příjemnou atmosféru u vás doma. Vlhkost pohlcuje až po dobu 6 týdnů. Balení obsahuje dva sáčky.

Ceresit STOP VLHKOSTI absorpční sáčky - energické ovoce

6406eba4bd2e3blobid0.jpg

Ceresit STOP VLHKOSTI absorpční sáčky - vanilka

Vhodné k regulaci vlhkosti v malých uzavřených prostorech, jako jsou zásuvky, šatník, botník, automobil apod. Osvěží prostor jemnou vůní a jsou vyrobené ze speciální tkaniny, která dokáže nasát vlhkost, ale nepouští ji ven.

6426bb393f3a5obrazek.jpg
Jde o kompaktní sáček, který obsahuje 50 g absorbujících krystalků. Vyniká dvojitým účinkem - redukuje vlhkost a parfémuje okolní prostředí příjemnou a uklidňující vůni vanilky. Díky exkluzivní technologii se voda mění v gel. Speciální tkanina na povrchu propouští vlhkost pouze dovnitř a brání jejímu úniku zpět. Zbavte se přebytečné vlhkosti a užívejte si vůni vanilky!

640733fce64e4blobid0.jpg

Co na absorpční sáčky říkáme my?

Marta

Absorpční sáčky proti vlhkosti jsem měla poprvé. Vybrala jsem si na testování ten s vůní vanilky a dala ho do skříně, kde jsou košile, ale i kabáty. Sáček prostor osvěží příjemnou vůní a pomalu nabývá na objemu, jak do sebe natahuje vlhkost. Možná bych uvítala hezčí design, ale na druhou stranu, sáček je schovaný a není vidět. Důležité je, že zvládá svou práci, ke které je určený, a to velice dobře. Druhý jsem dala do botníku.

FotoJtreet.jpg

Kateřina

Mám problém s vlhkostí doma v koupelně, protože tam není žádné okno, takže jsem se těšila, že konečně vyzkouším něco, co pomůže a nebudu se bát, že nám doma vznikne plíseň. Použití sáčků je velmi jednoduché. Opravdu krásně voní, levandule je božská a energické ovoce více sladké, vůně je jemná a příliš nedráždí. Umím si představit, že vzhled sáčků by mohl být hezčí, ale přiznejme si, u takové věci nejde o vzhled, ale o funkčnost. Funguje bezvadně a já se konečně nemusím bát plísni na zdech a netrápí mě neustále vlhké věci. Moc doporučuji všem, kteří s tímto bojují. 

640734abcfab7obrazek.jpg

Vendula

O vlhkosti bych mohla vyprávět. Nedávno jsme ji velmi intenzivně řešili v autě a obávali se, že se dočkáme nepříjemné plísně…Naštěstí máme již vyhráno, ale přiznávám, že jeden ze sáčků, které jsou v balení dva, putoval právě do auta. Pro jistotu. Tam rozhodně bude mít smysl. Druhý jsem si dala do šatníku, tam zásadní vlhkost neřeším, ale příjemná jablečná vůně mi skvěle provoněla oblečení. Jsem ráda, že jsem se s produktem seznámila. Podle mě je to moc praktický pomocník hlavně teď v zimním období, kdy je přeci jen vlhkost v bytech větší a mnohým kondenzuje voda na oknech, atd.

6426baf1aae11obrazek.jpg
Více informací o těchto, ale i dalších produktech najdete na www.stop-vlhkosti.cz.