OI000175-5-.jpg

Vendula, zástupkyně šéfredaktora

Na dovolenou odjela naše rodina vybavená opalovacím krémem Nu Skin Sunright 50 a jemným dětským přípravkem Epoch Baby Hibiscus Body and Hair Wash.  Ačkoli jsme vezli i další opalovací krémy, první den jsme zvolili Nu Skin Sunright 50, a to díky vysokému UV faktoru 50.  Před odchodem na pláž jsme namazali děti i sebe a samozřejmě si opalovák vzali s sebou. Jsme naučení, a i v návodu se píše, že se má po koupání nebo když se člověk zpotí, krém použít znova. O to více nás překvapilo, když jsme zhruba po hodině vylezli z moře, že na mokré pokožce se objevila bílá vrstva krému. Nesmyl se. A to ani po dalším koupání jak ve slané vodě, tak v té chemicky ošetřené bazénové. Stačilo jím pokožku ošetři dvakrát denně, ráno a v poledne a sto mililitrové balení nám vystačilo na celý týden. Naopak jsme spíš řešili, jak krém večer z pokožky umýt. Vyzkoušeli jsme proto Epoch Baby Hibiscus Body and Hair Wash.  Používali jsme ho jak na tělo, tak vlasy a při mytí hlavy nepálil do očí, což ocenily hlavně děti. Pokožku po opalování a koupání opravdu zklidnil, navíc příjemně voněl.

OI000101-5-.jpg

Marta editorka

Na opalovacím krému Nu Skin Sunright 50 jsem ocenila nejen že je voděodolný, proto ho stačilo použít jednou maximálně dvakrát denně, ale také nezanechává na pokožce mastný film. Jeho vysoký faktor 50 nabízí vysokou ochranu proti UVA/UVB záření a pomáhá tak chránit před viditelnými účinky stárnutí. Se spálenými a rudými rameny jsem se letos v létě netrápila. Večer po sprše jsem pak tělu dopřála ošetření pleťovým mlékem Nu Skin Perennial. Tento intenzivní hydratační přípravek obsahuje výtažek z cibulky trvalky, který zvyšuje odolnost buněk a pokožka se pak lépe vyrovnává nejen s působením slunečních paprsků, ale také ji nevysušuje vítr a ni třeba suchý a chladný vzduch z klimatizací. A používat ho lze i na podzim a v zimě. Mléko není parfemované a hodí se pro jakoukoli pokožku, včetně té citlivé.

OI000093.jpg
  

Veronika, redaktorka

Ačkoli jde o výrobek z dětské řady, používala jsem Epoch Baby Hibiscus Body and Hair Wash sama. Trochu mě překvapilo, že ho není třeba napěnit, ale stačí do mokré pokožky vmasírovat, a poté opláchnout. Dávám přednost přírodní kosmetice a toto mýdlo a šampon v jednom obsahují výtažky z květu ibišku, bezová šťáva, měsíček a výtažek z ovesných zrn. Takový bylinný a rostlinný koktejl zklidní, hydratuje a pomáhá udržovat zdravou vlasovou pokožku jak dětí, tak dospělých.  Velmi jemná exotická vůně je příjemným doplňkem stejně jako dávkování pumpičkou nebo fakt, že obal je vyrobený ze stoprocentního recyklovaného plastu.

Přírodní složky obsahuje i tělové mléko pleťové mléko Nu Skin Perennial s výtažkem z cibulky narcisu. Narcis totiž chrání strukturu buněk své cibulky při nepříznivých podmínkách, aby mohl kvést rok co rok. A stejně tak výtažky z této rostliny chrání pokožku a zvyšují odolnost jejích buněk, aby si uchovala svou pevnost a krásu. Za plus určitě mohu opznačit to, že se mléko krásně vsáklo do pokožky a ta nezůstala mastná jako u některých jiných mlék.

OI000171-3-.jpg

Další podrobnosti najdete ZDE.

Reklama