1.jpg
Foto: Věra Forejtová

Tygřík je pan kocour a jako jediný nepoužívá kočičí toaletu. Své potřeby si vyřeší v klidu venku. Eliška je na toaletu naučena již od dob, co jsem si jí přivezla. Když jedeme na chalupu, Elišku pustím a první, co jí zajímá, je chalupa a „záchůdek“. Nikdy by své potřeby nevykonala venku. Problémy nastaly s příchodem Máji. I když jsem koupila druhou toaletu, Eliška nám ukázala, že ona je tady doma a chodila jak na svůj, tak i na Májin záchůdek. A když šla Mája na „její“ WC, Ela se naschvál vyčůrala vedle.

V tu dobu přišlo testování Tesla Smart Cat Toilet a problém byl vyřešen. Samočistící záchod si zabrala Mája a Ela, jako starší dáma, která nerada mění své návyky, to respektovala.

2.jpg
Foto: Věra Forejtová

Tesla Smart Cat Toilet u nás doma

Kočičí záchod jsem složila já během chvilky, je to opravdu jednoduché. Abych mohla využít všechny vychytávky záchodu,  jednoduše jsem si stáhla aplikaci Tesla Smart do svého chytrého telefonu. Aplikace je v českém jazyce, což jsem velice ocenila. Aplikaci Tesla Smart a je jak pro Google Android, tak i pro Apple iOS.

Tesla Smart Cat Toilet je náročnější na prostor, ale pokud si vyšetříte nějaký kout, určitě to stojí za pořízení. Do toalety nepotřebujete žádné speciální stelivo, ale ideální je klasické hrudkující.

A jdeme na to! Nejdříve to byla bezva „televize“, prostě zábava. Ale po chvilce byla Mája zvědavá, tak toaletu použila. Já sledovala v aplikaci, jak dlouho na toaletě byla. To mi přijde super u kočiček, které mají zdravotní problémy. V aplikaci vidíte, kolikrát za den toaletu použila i čas strávený na WC.

Jako další máte možnost sledovat kolik vaše kočka váží. Mája byla malinká, hubená a po kastraci. Bylo příjemné vidět, jak postupně po malých krůčcích přibírá.

Po každém použití toalety následuje čištění. Stelivo se točí na jednu a pak na druhou stranu, pak se rovná a díky tomu vše „použité“ vypadne do zadního zásobníku. Ten má kapacitu 3l a jednoduše ho vyčistíte tak, že z něj vyjmete pytlík, vyhodíte, dáte nový a je to hotové. Super vychytávka je denní a noční režim čištění. Když se toaleta čistí, není nikterak hlučná, ale ti kdo mají špatné spaní nebo pro lidi, kteří mají tenké stěny se dá toaleta nastavit, že přes noc  se nečistí.

3.jpg
Foto: Věra Forejtová

A mé shrnutí testování?

Samočistící toaleta Tesla Smart Cat Toilet je skvělý pomocník, pokud chcete mít kočičí záchod stále čistý a voňavý bez námahy. Pokud chodíte na celý den do zaměstnání a kočička je sama doma, toto WC oceníte velice brzy. A vaše kočka také.

Samočistící toaletu Tesla Smart Cat Toilet mohu doporučit všem chovatelům kočičích malíčků. Jediné mínus, které toaletě po takřka dvou měsících testování dávám je vyšší pořizovací cena. Nicméně, určitě bych si po zkušenostech šetřila do prasátka, protože toaleta mne opravdu nadchla.

Tsl-22-01-10.jpg

Tesla Smart Cat Toilet

Zpříjemněte život sobě i své kočce díky samočisticímu záchodu Tesla Smart Cat Toilet. Kočičí záchod budete snadno ovládat pomocí aplikace, která je dostupná i v češtině. Navíc vám aplikace umožní sledovat váhu vaší kočky. Pro pohodlí i během noci lze záchod přepnout do nočního režimu. Samočisticí záchod Tesla Smart Cat Toilet automaticky detekuje použití a filtruje stelivo, objem zásobníku je 3 l. Toaleta je vhodná pro různé druhy steliva, doporučujeme však samohrudkující.

Klíčové vlastnosti samočisticího záchodu pro kočky Tesla Smart Cat Toilet

  • Aplikace v češtině umožní snadné ovládání
  • Kočičí záchod Tesla Smart disponuje nočním režimem
  • Objem zásobníku na stelivo je 3 l
  • Kočičí záchod Tesla Smart automaticky detekuje použití
  • Samočisticí záchod s možností nastavení denního a nočního režimu
  • Možnost nastavení mezi automatickým či manuálním čištěním
  • Snadná a rychlá údržba kočičího záchodku
  • V aplikaci můžete monitorovat váhu své kočky

Tsl-22-01-5.jpg

Integrovaná váha

Uvnitř kočičího záchodu Tesla Smart Cat Toilet naleznete váhu, která dokáže vaši kočičku zvážit v rozsahu od 0,5–20 kg.

3litrová kapacita zásobníku záchodu

Zásobník kočičího záchodu Tesla Smart Cat Toilet je vhodný pro různé druhy steliva, doporučujeme však použít samohrudkující stelivo. Zásobník disponuje objemem 3 litry.

Ovládání přes aplikaci

Kočičí záchod Tesla Smart Cat Toilet můžete pohodlně ovládat pomocí chytré aplikace, která vám zobrazuje veškeré údaje a přehled o tom, kdy váš mazlíček chodí na záchod. V aplikaci naleznete také údaje o aktuální váze. Tyto informace vám pomohou včas zachytit některé zdravotní problémy.

Tsl-22-01-7.jpg

Kočičí záchod Tesla Smart Cat Toilet je ideální pomocník Pořízením kočičí toalety Tesla Smart vám notně ubydou starosti s nepříjemnou částí — a to čištění kočičího záchodku. Jednoduše stačí u záchodu nastavit čisticí cyklus, který zajistí vždy perfektně čisté prostředí pro vaši kočičku.

Snadná a rychlá údržba toalety Tesla

Údržba toalety Tesla Smart Cat Toilet je velmi jednoduchá, jelikož ji lze pohodlně rozebrat a vnitřní část lehce vyjmout. Uvnitř toalety se nachází silikonová vložka, která je vyměnitelná. V případě, že vám poškodí kočička vložku drápky, jednoduše ji vyjměte a vyměníte za novou.

Toaleta Tesla Smart Cat Toilet oplývá denním a nočním režimemU kočičího záchodu Tesla Smart Cat Toilet si můžete nastavit denní i noční režim. Jinými slovy, dobu, po které se zahájí čisticí cyklus. Vše si pohodlně nastavíte v mobilní aplikaci Tesla Smart. Na výběr máte také možnost mezi automatickým či manuálním čištěním.

Ovládejte toaletu Tesla Smart Cat Toilet přes aplikaci Tesla Smart

Propojením toalety Tesla Smart Cat Toilet přes chytrou aplikaci Tesla Smart můžete ovládat toaletu přes váš mobilní telefon. Aplikace je v českém jazyce, takže se v ní naprosto skvěle vyznáte. Toaletu můžete ovládat odkudkoliv přes internet. Používání Tesla produktů nebylo nikdy jednodušší. 

Podívejte se, jak jednoduché je spárovat mobilní telefon s toaletou

Reklama