OI000021.jpg
Foto: Marta Kratochvílová

Pro testování jsme si vybraly jednu sadu ručníků a jednu sadu osušek ze stejné řady, která je na Bonami zařazená mezi jejich novinkami. Konkrétně šlo o:

  • Sadu 4 bavlněných ručníků Le Bonom Prato (50 x 100 cm). Najdete zde
  • Sadu 4 bavlněných osušek Le Bonom Prato (70 x 140 cm). Najdete zde

Obě sady jsou ze 100% bavlny s hustotou 500g/m2 a mohou se prát na 40 stupňů. Výrobce slibuje, že vás při jejich použití bude hýčkat nezaměnitelná hebkost, ale také oceníte pevnost, vysokou savost a odolnost proti oděru. Jak je to ve skutečnosti?

FotorsrcJet.jpg
Foto: Marta Kratochvílová

Veronika, redaktorka

Pří výběru osušek a ručníků jsem hodně náročná. Stěžejní je pro mě hlavně savost. Z duše nesnáším, když je už na začátku utírání ručník těžký a celý mokrý, protože nedokáže dostatečně vstřebat vlhkost. U ručníků a osušek Bonami v hezkých neutrálních barvách jsem ovšem nic takového řešit nemusela. Sají skvěle. Oceňuji, že jde o 100% bavlnu a dostala mě i hebkost. Když jsem se po koupeli zabalila do osušky, měla jsem pocit, že jsem v tom nejměkčím županu, jaký si jen dovedu představit. Dalším benefitem je, že ručníky poměrně rychle schnou, takže když se někdy myji dvakrát denně, nemusím po pár hodinách řešit, že by byl ručník stále mokrý. Sady, které jsme vybraly, navíc barevně zapadnou do každé koupelny.

Marta, editorka

U ručníků je u mě na prvním místě design a jejich funkčnost. Chci, aby byly savé a jemné, příjemné k pleti. Ručníky, které jsme testovaly, jsou 100 % bavlněné, což oceňuji. Mám raději přírodní materiály. Díky tomu také velice dobře sají. Líbí se mi i neutrální barvy, které se dobře hodí do interiéru. Na Bonami je velice široký výběr barev, takže si jistě vybere každý.

rtreterrt.jpg
Foto: Marta Kratochvílová

Adéla, redaktorka

Když se řekne ručník, hledám především ideální materiál, který bude dostatečně savý a příjemný k mokré a citlivé pokožce. Nemám ráda produkty z umělých vláken, působí na kůži hrubě a mám pocit, že vůbec nevstřebávají vodu. Bonami tedy u mé osoby získává hned první bod za to, že ručníky a osušky jsou vyrobené z přírodního materiálu, konkrétně ze 100% bavlny. Dostala jsem ručníky v odstínech šedé, což velice oceňuji. Jednak krásně barevně padly do mé koupelny a také jsou i praktické. Mám věčně ruce od make-upu a světlé ručníky by u mě neobstály. Na omak jsou jemné. Jsem s nimi velice spokojená.

Klára, obchodní oddělení

Líbí se mi, že na www.bonami.cz najdete skoro všechno, co potřebujete do domácnosti. Testování ručníků jsem uvítala, mám v koupelně ručníky laděné do šedé barvy. Nabídka testovaných ručníků Le Bonom Prato, které koupíte jen na tomto webu, je moc pěkná a vyberete si barvy ručníků, které se vám hodí. Ručníky jsou hezky jemné, měkké a dobře savé. A to od ručníků čekáte, takže za mě mají rozhodně jedničku.

trtrrr.jpg
Foto: Marta Kratochvílová

razitko.gif

Další inspirace - podívejte se, jaké barevné kombinace ručníků a osušek Le Bonom si můžete vybrat:

le1.jpg
Foto: Bonami Le Bonom Prato, Siena, Roma
le2.jpg
Foto: Bonami Le Bonom Portofino, Firenze, Capri