nuance-do-textu-a-na-seznam.jpg
Foto: Marta Kratochvílová

NUANCE propojuje dva světy – svět přírody a vědy – které se navzájem obohacují.
NUANCE staví na myšlence, že ty nejdokonalejší ingredience najdeme v přírodě. Ta nám poskytuje unikátní rostlinné extrakty, které jsou k pleti šetrné a zároveň jí přinášejí maximální účinek.
Kouzlo NUANCE ale spočívá v tom, že dokáže tyto přírodní extrakty zpracovat, aby si uchovaly maximální čistotu a koncentraci aktivních látek. A to je ten jemný rozdíl, na kterém záleží, protože jenom nejvyšší čistota a koncentrace přináší nejvyšší účinek.
Tak jako z NUANCE dělá jemný rozdíl výjimečnou kosmetiku, tak dokáže krásnou ženu změnit v okouzlující.

HYALURON ACTIVE HA5
5 druhů kyseliny hyaluronové pro vaši krásnou pleť. Unikátní řada pleťové kosmetiky založená na účincích pěti druhů kyseliny hyaluronové působí okamžitě v různých vrstvách pokožky a zajišťuje synergický omlazující efekt. Působí aktivně proti vzniku vrásek, v pokožce na sebe váže vodu, a tím pleť vypíná, vyplňuje a zároveň dokonale hydratuje.  

Nuance Hyaluron Active HA noční krém
Unikátní vyplňující komplexní noční krém s okamžitým efektem je založený na unikátním účinku pěti druhů kyseliny hyaluronové. Každý typ kyseliny hyaluronové má jinou velikost molekuly, a proto proniká do různých vrstev pokožky, kde působí omlazujícím efektem, vyplňuje vrásky, hydratuje a podporuje biologickou aktivitu uvnitř kůže, čímž zpomaluje projevy stárnutí pleti. Pleťový krém pokožku vyživuje a zajišťuje jí ochranu proti volným radikálům. Chrání pleť před škodlivými vlivy životního prostředí. Jemná struktura krému se snadno nanáší, dobře se vstřebává a nezanechává na pokožce mastný film. Pečlivě volené složení krému je šetrné k pokožce a nezatěžuje ji.

Účinky:

  • Působí proti vzniku vrásek
  • V pleti na sebe váže vodu, a tím pleť vypíná a vyplňuje
  • Vyživuje
  • Intenzivně hydratuje
  • Vrací pokožce pružnost
  • Zvyšuje syntézu kolagenu

Vlastní zkušenost: Dobrý noční krém hledám už dlouho. Většina z nich je pro mě příliš mastná. Některé obsahují dost hutnou texturu a vzhledem k mé už tak dost mastné pleti, neodvedou požadovanou službu. Nuance ale přichází s krémem lehkým jako obláček, pro pleť příjemným a rychle vstřebatelným. Za mě se určitě jedná o vítěze testu. Skutečně produkt, jenž se může pyšnit kvalitou.

Nuance Hyaluron Active HA 5 sérum pro všechny typy pleti
Unikátní harmonizující koncentrované pleťové sérum s okamžitým efektem, založené na unikátním účinku pěti druhů kyseliny hyaluronové. Každý typ kyseliny hyaluronové má jinou velikost molekuly, a proto proniká do různých vrstev pokožky, kde působí omlazujícím efektem, vyplňuje vrásky, hydratuje a podporuje biologickou aktivitu uvnitř kůže, čímž zpomaluje projevy stárnutí pleti. Sérum harmonizuje biologickou aktivitu uvnitř pleti. Chrání pleť před škodlivými vlivy životního prostředí. Gelová struktura séra se snadno nanáší, dobře se vstřebává a nezanechává na pokožce film. Pečlivě volené složení séra je šetrné k pokožce a nezatěžuje ji. Po použití je patrný okamžitý harmonizující efekt.

Vlastní zkušenost: Moje kosmetička říká, že sérum by měla vlastnit každá žena. Vyzkoušela jsem poměrně dost těchto produktů různých značek, ale zpravidla mi překážela příliš olejová textura. Mít povlečení mastné od oleje skutečně nechcete. Sérum Nuance má adekvátní konzistenci a velmi dobře se nanáší.

serum-do-textru.jpg
Foto: Marta Kratochvílová

Nuace HA 5 oční krém pro všechny typy pleti
Unikátní oční krém s okamžitým efektem, založený na unikátním účinku pěti druhů kyseliny hyaluronové. Každý typ kyseliny hyaluronové má jinou velikost molekuly, a proto proniká do různých vrstev pokožky, kde působí omlazujícím efektem, vyplňuje vrásky, hydratuje a podporuje biologickou aktivitu uvnitř kůže, čímž zpomaluje projevy stárnutí pleti. Oční krém zajišťuje pleti ochranu proti volným radikálům. Redukuje váčky pod očima. Chrání pleť před škodlivými vlivy životního prostředí. Jemná struktura krému se snadno nanáší, dobře se vstřebává a nezanechává na pokožce mastný film. Pečlivě volené složení krému je šetrné k pokožce a nezatěžuje ji.

Vlastní zkušenost: Oční krémy používám preventivně již od přibližně pětadvacátého roku. Toto bylo ovšem mé první setkání s očním krémem od Nuace a doufám, že rozhodně ne poslední. Bezkonkurenční produkt na unavené oči. Stačí jen trochu krému lehce rozetřít pod očima. Nanáší se pohodlně, bez problémů a výborně se vstřebá. Mohu jen doporučit.

ocni-krem-do-textu.jpg
Foto: Marta Kratochvílová

Zdroj: nuance cosmetics

Reklama