Máte rádi léto? Těšíte se, až se rozjede naplno a vy si ho budete užívat? Těšíte se, až vám na zahrádce začne dozrávat ovoce?

bebe

Skvělou letní chuť ovoce si můžete dopřát ještě dřív, než plody na zahrádkách dozrají. Přichází totiž nová letní limitovaná edice sušenek BeBe Dobré ráno. Tato limitovaná edice oblíbených sušenek, které se staly symbolem zdravé snídaně, je v prodeji od 1. června 2010 a nabízí dvě originální příchutě. Lesní ovoce a švestkové s rozinkami.

Obě nové příchutě samozřejmě obsahují v rámci vyvážené snídaně dostatek energie na celé dopoledne, množství vitaminů a minerálů, neméně vlákniny a celozrnných cereálií.

Skočte si do nejbližšího obchodu a nepropásněte šanci ochutnat své oblíbené snídaně v netradičních příchutích.

Dostali jsme v redakci možnost udělat oblíbený test. Měli jsme možnost ochutnat oba druhy sušenek. Jak testování dopadlo?

  • Linda

Chuť sušených švestek v sušenkách BeBe dobré ráno mi chutnala, ale věřím, že ne pro každého je právě tato specifická chuť ta NEJ. Víc mi chutnají třeba oranžové a žluté BeBe.
BeBe s lesními plody jsou hodně voňavé, trošku mi to připomnělo aroma některých jogurtů.

  • Kuba

Ochutnal jsem oboje, lépe si na mém soukromém chuťometru vedly BeBe s příchutí švestek. Slívy jsou zde vysušené a vzdáleně připomínají medovou chuť fíků, které mám rád. Kdybych si měl tedy z těchto dvou BeBeček vybrat, sáhl bych určitě po švestkových

  • Míša

Oboje jsou dobré. Ty s lesním ovocem - možná trochu lepší. Skoro zajímavější než klasické Bebe.

  • Dana

Jsem „chroustací“ typ a občas mě honí mlsná, ale jako každá ženská si hlídám linii, takže tyhle sušenky mi naprosto vyhovují. Miluji obiloviny a ovoce. Nejen proto, že jsou zdravé, ale chutná mi kombinace těchto chutí, které se skvěle doplňují. Sušenky nejsou zbytečně přeslazené a přitom splňují občasnou touhu po něčem sladkém.
A kdybych si měla vybrat? Víc mi chutnaly sušenky s příchutí lesního ovoce. Jsou výraznější, šťavnatější a osvěžující. Ale protože mám ráda švestky - jsou mým nejoblíbenějším ovocem, pochutnala jsem si i na sušenkách se sušenými švestkami.
Cereální sušenky můžou být jak skvělým dezertem k odpolední kávičce, tak i zdravou rychlou snídaní

  • Klára K.

Nové sušenky Bebe Dobré ráno se u mě setkaly s úspěchem. Preferuji raději sušenky bez náplně, což tyto dva druhy sušenek jsou. Přiznám se, že mi více chutnaly ty se sušenými švestkami. Je to možná tím, že chuť sušených švestek ne neobvyklá a zajímavá. Mám ráda švestkový koláč, a protože švestky nejím moc často, sušenky mi úplně zvedly náladu.
Chuť lesního ovoce je také dobrá, ale není tak výjimečná jako švestková. Hezky voní. Protože mám ráda cereální pochutiny, ráda si je občas dám k snídani v kombinaci s bílým jogurtem nebo jen tak k svačině.

  • Klára M.

Sušenky BeBe mám ráda jako rychlou svačinku. Vždycky mi v tom mezičasí mezi snídaní a obědem, když mě najednou přepadne hlad a navíc mám chuť na dopolední kafe, poslouží a pochutnám si na nich.
Nová příchuť - švestková vůbec není špatná, připomíná mi buchty se švestkami, jak je dělávala moje babička. Líbí se mi, že v sušenkách jsou opravdu velké kousky sušených švestek, je příjemné se do nich zakousnout a hezky sušenku zvláční.
Bebe lesní ovoce má z mého pohledu rozmanitější chuť, také obsahuje velké kousky ovoce, což je pro mě plus. Vyhovuje mi i křehká konzistence, prostě sušenka, jak má být. Ale měla-li bych si vybrat, byla by to těžká volba.
Oboje chutnají moc dobře!

  • Eva

Lesní ovoce: Hodně příjemná ovocná chuť. Nejsou tvrdé ani se příliš nedrobí. Takový dobrý střed. Chutnají mi moc.
Švestky: Ty mi nechutnají vůbec. Švestky jako takové jím jenom čerstvé, jinak ne. Takže podle očekávání nic pro mě.

Reklama