Dostali jsme s kolegyněmi v redakci možnost otestovat přípravky značky Finish. Na testování jsme se těšily, protože najít přípravky, které opravdu dokonale fungují a splní, co slíbí, nebývá jednoduché. Výsledky nás nadchly a rády jsme pro vás napsaly naše postřehy a hodnocení. 

Finish Ultimate All in 1
Kapsle pro naprostou čistotu a diamantový lesk vždy a hned napoprvé. Jejich pokročilé tříkomorové složení s technologií ACTIVELIFT je účinné při odstraňování všech druhů nečistot pocházejících od jídla - dokonce i bez předmývání. Více najdete ZDE

631b095d1fa9eobrazek.png

Finish čistič myčky
Den za dnem se může usazovat vodní kámen a nečistoty ve skrytých částech vaší myčky, jako jsou trubky, trysky a filtr. To může vytvořit nehygienické prostředí, vést k zápachu a snížit účinnost myčky i její životnost. Díky svému silnému složení Finish čistič myčky odstraňuje skryté nečistoty a vodní kámen a činí tak vaši myčku o 100 % hygienicky čistější. Více najdete ZDE.631b09537ca7eobrazek.png

Zajímá vás, jak šetřit vodou? Určitě si přečtěte náš článek: Získejte oslnivě čisté nádobí i bez předmývání

Jak dopadlo redakční testování kapslí do myčky Finish Ultimate All in 1? Přečtete si naše recenze:

631b087a60320obrazek.pngVendula:
Tyto pro mne nové kapsle do myčky Finish Ultimate All in 1 jsem vyzkoušela moc ráda. Většinou totiž spíš sahám po ekologických variantách kapslí nebo tablet. Až díky testování jsem zjistila, že i Finish se snaží minimalizovat ekologický dopad. Obal kapslí je biologicky rozložitelný a 100 % rozpustný ve vodě, a i celé balení je recyklovatelné. Chemická zátěž těchto tablet je o 25 % nižší než u jiných produktů. A teď to nejdůležitější - fungují absolutně skvěle. Na nádobí nezůstaly žádné zbytky, drobná tříkomorová kapsle se plně rozpustila, a navíc zanechala čisté nádobí plné lesku. Cena asi odpovídá kvalitě. Kapsle určitě patří k tomu nej, co jsem vyzkoušela.

631b08d7a91daobrazek.png

631b08907b1e3obrazek.pngZuzana:
Nedávno jsem si uvědomila, že různé čističe do domácnosti, prací prášky a tablety do myčky kupuji v drogerii mnohem častěji než kosmetiku. Spotřeba je v naší domácnosti prostě veliká. Pokud jde o myčku, zapínáme ji minimálně jednou denně, o víkendu častěji. O to víc mě pak mrzí, když zjistím, že se nádobí neumylo pořádně a na sklenicích jsou šedivé šmouhy. Některé tablety to prostě dělají. To ovšem není případ kapslí Finish Ultimate All in 1. Od chvíle, kdy jsem je měla možnost vyzkoušet, na ně nedám dopustit a jsem si jista, že u nich zůstanu. Poradí si totiž i se zaschlými zbytky jídla, co se u nás vyskytují hlavně na nádobí, které různě sbírám z dětských pokojů. A to už je velká výzva. Vždycky jsem musela misky a talíře drhnout v ruce, ale s tím je teď konec. Navíc mi přijde, že je nádobí vyleštěné a nablýskané, že už ho prostě jen stačí uklidit. Oceňuji také fakt, že se kapsle vždy rozpustí.

631b0892c4952obrazek.pngKlára:
Používáme myčku každý den, a tak je spotřeba tablet, gelů nebo kapslí dost velká. Ráda jsem využila možnost testování nových kapslí do myčky Finish Ultimate All in 1. Pro mě je důležité, aby bylo nádobí dobře umyté, protože některé tablety či kapsle sice slibují dokonalé mytí, realita je ale jiná. Proto jsem byla zvědavá, jak testované kapsle do myčky Finish Ultimate All in 1 obstojí. Musím říci, že velmi dobře. Sklenice, talíře, misky i příbory včetně hrnců byly čisté a leskly se. Zajímavou informací je navíc fakt, že obal kapslí spolu s celým balením je recyklovatelný. Mohu tedy tyto kapsle doporučit, nádobí je po umytí krásně čisté.

631b08f0f1c36obrazek.png

631b0895b086fobrazek.pngMichaela:
Nové kapsle do myčky Finish Ultimate All in 1 jsem velmi ocenila. Myjeme nádobí v myčce velmi často a mám ráda, když je nádobí hezky čisté. To nové kapsle spolehlivě splňují. Také se mi líbí, že značka Finish myslí na udržitelnost a že minimalizuje ekologické stopy, které zanechávají produkty a jejich balení. Jsem spokojená, kapsle se krásně rozpustily a naše nádobí bylo dobře umyté.

Jak dopadlo redakční testování Finish čističe myčky? Přečtete si naše recenze

631b0898736c2obrazek.pngVendula:
Na čistotu myčky si dávám dobrý pozor a čističe používám v pravidelných intervalech. Myčku totiž používáme každý den, jsme čtyřčlenná rodina a bez ní si život neumíme představit. Zanesená myčka znamená zápach a špinavé nádobí po umytí. Snažím se pravidelně vyndávat filtry myčky a ručně je mýt, ale do dalších částí se člověk zkrátka nedostane a přiznejme si to - ne vždy se mu chce. Tento čistič od Finishe kupujeme často. Použití je snadné, stačí sloupnout ochranný obal a zapnout myčku. A výsledek? Ten je pokaždé skvělý. Stačí otřít boční gumy a myčka je zase jako nová.

631b090173b98obrazek.png

631b089b0c455obrazek.pngZuzana:
O myčku se snažím starat svědomitě, protože potřebuji, aby fungovala na 100 % a vydržela nám co nejdéle. Co si budeme povídat, není to zrovna činnost, o kterou by se ostatní členové rodiny prali. Vyčistit filtr od zbytků ale zabere jen chvilku, stejně tak použít čistič. S Finish čističem jsem byla nadmíru spokojená. Použila jsem ho klasicky na program s nejteplejším cyklem a za pár desítek minut byla myčka jak nová.

631b089dac9b9obrazek.pngKlára:
Přiznám se, že na čističe myčky občas zapomínám. Případně, když si vzpomenu, nemám zrovna žádný po ruce, který bych mohla použít. Proto se mi testovaný čistič myčky na nádobí od značky Finish velmi hodil a hned jsem ho použila. Líbí se mi snadnost použití a to, že je pak myčka krásně čistá. Novinky od Finish jsem si oblíbila a ráda vám je doporučím.

631b09dd83189obrazek.png

631b08a0a1198obrazek.pngMichaela:
Snažím se myčku čistit speciálním přípravkem jednou za dva měsíce. Máme velkou rodinu a nádobí myjeme velmi často. U nás se myčka nezastaví. Nový čistič Finish jsem použila hned, jak jsem si ho donesla domů pro testování. Nemám ráda zápach z myčky, který způsobuje mastnota nebo zbytky z předchozího mytí. Součástí čištění myčky je i pořádné otření lemů a ovládacího panelu. Testovaný čistič má výraznou citronovou vůni, použití je dle návodu úplně pohodlné a snadné. Myčka zářila čistotou, myslím, že tento čistič je kvalitní a příště si ho určitě koupím.

sss.gif

Děkujeme za možnost testování novinek Finish, se kterými jsme byly velmi spokojené.

Šetrně k přírodě

Značka Finish je vázána slibem ochrany vodních zdrojů, a proto je jejím cílem minimalizace ekologické stopy, kterou zanechávají produkty a jejich balení.

Obal kapslí je biologicky rozložitelný a 100 % rozpustný ve vodě a chemická zátěž je přitom o 25 % nižší v porovnání s tabletami Finish Power All in 1.

Celé balení je recyklovatelné.

Více na www.finishinfo.cz.
631b0811ded78obrazek.png

Reklama