S našimi miláčky jsme testovali:

Pet Specialist Tyčinky pro kočky bohaté na lososa a pstruha 10 x 5 g

5a3cd24fb0d47obrazek.pngŽádná přidaná umělá aromata a barviva, žádný přidaný cukr. Vysoký obsah bílkovin a snadno stravitelné složky pro vyvážený růst. Vitaminy A, D3 a E pro udrženíí vaší kočky v dobré kondici. Taurin pro dobrý zrak.
Doplňkové krmivo pro dospělé kočky, tyčinky bohaté na lososa a pstruha.


 
Pet Specialist Premium granule s  čerstvým kuřecím masem a kukuřicí pro dospělé kočky 750 g

5a3cd1ec7320eobrazek.pngŽádná přidaná aromata, umělá barviva a konzervanty. S řepnými řízky a lehce stravitelnými složkami přispívá k optimálnímu trávení.
Vyvážená úroveň bílkovin a tuků spolu s lehce stravitelnými složkami pomáhá udržet vaši kočku ve skvělé fyzické kondici. Omega 3 a 6 a zinek přispívají k zachování zdravé kůže a lesklé srsti. Vitamin D3, vápník a fosfor pomáhají posilovat kosti a zuby.
Kompletní krmivo pro dospělé kočky, bohaté na čerstvé kuřecí s kukuřicí.

Pet Specialist Premium kapsičky pro dospělé kočky 12x85 g

5a3cd1f4e4341obrazek.pngBez umělých barviv a vařené v páře. Vápník a vitamin D3 pro podporu zdravých a silných zubů, biotin a zinek pro zdravou kůži a lesklou srst, vitaminy B1 a B6 pro podporu metabolizmu.
Kompletní krmivo pro dospělé kočky, kousky s kuřecím a krůtím v omáčce a hovězím s kuřecím masem.

Pet Specialist dentální pochoutky pro kočku 50 g

5a3cd1fe1137dobrazek.pngŽádná přidaná umělá barviva a aromaty, žádný přidaný cukr, křupavé granule se základními živinami udržují zdravé zuby a dásně. Vitamin A pro podporu vývoje a udržení dobrého zraku, vitamin E podporuje imunitní systém, vitamin D3 pro silné kosti a zdravé zuby.

Pet Specialist Premium paštika s jehněčím a drůbežím pro dospělé kočky 100 g

5a3cd21079cbdobrazek.pngŽádná přidaná umělá barviva, aromata a konzervanty. Kompletní krmivo pro dospělé kočky s jehněčím a drůbežím. Paštika s kousky.

 
A co na to naši chlupáčci?

Žaneta & Joy

5a3cd3794f60aobrazek.pngSvojí lásku ke kočkám jsem nikdy neopětovala. Vždy jsem je vnímala jako velitele celé domácnosti a vládce celé zeměkoule. Ne, opravdu jsem je za tu jejich pyšnost neměla ráda a říkala jsem, že pes je prostě pes. Když jsem se stěhovala do Prahy, neměla jsem ještě tušení, že zrovna já budu obývat byt s kočkou. Skandál. Ale stalo se to a teď můžu říct, že ta kočka je tak trochu pes. Nechápu to doteď. Je to největší miláček, ale taky největší mlsoun a „vybíravka“!

Joy je zvyklá na to nejlepší krmivo s 95 % podílem masa a to, že kapsičky, na které je zvyklá, zrovna nemají ve zverimexu, jí opravdu nezajímá. Levnější varianta a snížená kvalita u ní opravdu neuspěje, ačkoliv si říkáte, že musí mít, jak říkajíc „pud sebezáchovy“, a že tu kapsičku prostě sní, když má hlad. Ne, druhý den je netknutá a tak jí zkrátka musíte dát kvalitu, na kterou je zvyklá. Bála jsem se proto vyzkoušet kapsičky Pet Specialist Premium a říkala jsem si, jaké to bude hrozné faux pas. Ale ne – Joy se na to vrhla a kapsička „Hovězí s kuřecím masem“  byla bleskově pryč. Očividně nám chutnalo. :-)
5a3cd371b5a50obrazek.png

Jelikož je to mlsoun, tak jsem Joy dala ochutnat doplňkové krmivo pro dospělé kočky v podobě tyčinky z lososa a pstruha a div mi neutrhla ruku. Taktéž nám zachutnal pamlsek v podobě granulek s kuřecím masem, které udržují kočce zdravé zuby a dásně. 

Michaela & Eliška s Adinou

Naše kočičky testovaly Pet Specialist Premium.
5a3cd3ad7a8a9obrazek.png


Mladší z nich se na kapsičky i granulky vrhla okamžitě, starší zpočátku nedůvěřivě obcházela a očichávala, ale nakonec zbaštila naprosto vše.

Oběma velice zachutnaly pamlsky ve formě tyčinek i křupek. A já se mohu radovat z toho, že jim chutná a dostávají kvalitu za rozumnou cenu.

Markéta & Benji
5a3cd3d7858e0obrazek.png


Co znám kočky svých známých, tak žádná není tak vybíravá, jako kocour mých rodičů. Je to opravdový rozmazlených kočičák. Jen tak něco do tlamičky nevezme, prostě gurmán. Byla jsem zvědavá, co řekne na novou řadu produktů pro zvířata Pet Specialist Premium. Pochutiny měly nevídaný úspěch, ani se to nesnažil zahrabat, jak je jeho zvykem, když mu něco nevoní. To jasně svědčí o tom, že se jedná o vysoce kvalitní výrobky. Náš britský kocourek by jen tak něco nesnědl. Benji si nejvíce pochutnal na suchém krmivu a kapsičkách. Po paštičce se jen zaprášilo, stejně tomu bylo i u pamlsků. Jakmile slyší šustění obalu ihned běží a dožaduje se dobroty. Moje mamka si Pet Specialist Premium velmi pochvaluje, protože je ráda, že kocour žere konečně i něco nového, v což už ani nedoufala. 

5a3ccf26148aeobrazek.pngVendula & Lelloo a Max

Naše sibiřské kočky Leeloo a Max jsou pěkně rozmlsané, jen tak něco jim nechutná. Granule jim neměníme, změny jim nedělají dobře, proto jsem je ani netestovala, ale kapsičky naopak střídáme velmi často. Většinou je to pokus-omyl. Něco jeden den chutná a druhý den ne. A přesně tak to bylo se zkoušenými kapsičkami - jednou prošly a podruhé ne. Z čeho ale byli kočičáci nadšení? Z tyčinek, ty jim chutnaly velmi. Mlsouni, no.


Více informací o produktech čtěte ZDE.

Naše články:

Reklama