Balení HemaGel První pomoc je zdravotnický prostředek a obsahuje pětigramovou tubu s gelem a tři kusy krycí fólie. Přípravek se hodí k ošetření drobných poranění a výrobce slibuje, že dokáže bezbolestně, rychleji a bez rizika zanesení infekce zahojit různé ranky. Princip je takový, že gel pomáhá z rány odvádět kyslíkové radikály, které hojení naopak zpomalují. Zároveň ráně dodává vlhkost, takže se nevytvoří strup a výsledná jizva bude velmi nenápadná.

5ecbb1a1ec0ebobrazek.pngFoto: Zdravotnický prostředek

Protože v létě občas mívám tvrdší kůži na chodidlech, sem tam se mi stane, že si jí takzvaně zatrhnu, a tím vznikne nepříjemná a docela dost bolestivá rána. Proto pro mě měl HemaGel První pomoc jasné využití. Jeho aplikace byla snadná a velmi rychlá. Stačilo jen věnovat pár minut času návodu.

Nejprve jsem si ránu očistila vodou a pečlivě ji vysušila. Následně jsem ji namazala slabou vrstvou Hemagelu a překryla přiloženou fólií. Kvůli své průhlednosti nebyla na noze skoro vidět. Tohle všechno jsem podstoupila před spaním, aby se mi gel v noci z rány nesetřel, takže jsem fólii sundala asi po sedmi hodinách. I když je doporučené nepřekračovat dobu šesti hodin. Už po prvním aplikaci na tom byla rána na noze podstatně lépe a působila zataženě. Bolest byla v tuto chvíli už minimální. Po zbytek dne jsem nechala ránu tak, jak byla. A další den jsem postup zopakovala.

Výsledek byl za mě super. Rána už mě potom vůbec nebolela a viditelně se hojila. Takže určitě doporučuji. Balení váží pár gramů, takže se pohodlně vejde i do batůžku na cesty. Určitě HemaGel první pomoc doporučím i své známé, která musí v rodině každou chvíli řešit odřená kolena a podobné nepříjemnosti.

5ecbb239ab8d1obrazek.png

Více informací i o dalších produktech se dozvíte na https://www.pripravky-aurovitas.cz/pripravky/hemagel-prvni-pomoc/.

Reklama