Vůně mají velký vliv na naši psychiku a na to, jak se na určitém místě cítíme. Některé mají uklidňující, jiné naopak povzbuzující efekt. S dalšími jsou spojené třeba vzpomínky na osoby, situace i místa. Skvělým způsobem, jak provonět domácnost, jsou aroma difuzéry a my jsme v redakci otestovaly výrobek Tesla Smart Aroma Diffuser, který má schopnost provonět prostory až o velikosti 20 m2.

di1.jpg

Mezi další jeho benefity patří například nádržka na vodu o objemu 200 ml, u které je možné si zvolit množství vody vypouštěné do ovzduší. Jakmile voda dojde, difuzér se sám vypne. Disponuje i různě barevnými LED světly. V kuse funguje až pět hodin, ale je možné si na něm nastavit různé přestávky. Samozřejmostí je připojení na wifi a možnost ovládat difuzér prostřednictvím aplikace v mobilním telefonu Tesla Smart. Doma si to tedy můžete rozvonět, ještě než dorazíte z práce.

Moje dojmy z testování
Na první pohled zaujme difuzér svým minimalistickým designem a příjemnými rozměry. Moc se mi líbila možnost vybrat si z několika barev nasvícení. Když ztlumíte nebo vypnete klasická světla a necháte svítit difuzér, hned si připadáte jako v relaxační místnosti. Velkou zásluhu na tom samozřejmě má vůně, kterou vypouští do ovzduší. Do difuzéru jsem použila esenciální olej s eukalyptem, protože mě trápil ucpaný nos a musím říct, že během chviličky se mi v místnosti hned lépe dýchalo. Difuzér jsem zkoušela v obývacím pokoji o velikosti asi 14 m2 a provoněný byl během několika minutek. Když jsem ho navíc chtěla po nějaké době vypnout, ani jsem nemusela vstávat z gauče, protože se dá ovládat pomocí aplikace v telefonu.

di2.jpg

Další den jsem otestovala mandarinkový olej a difuzér opět nezklamal. A neprovoněl jen obývák, ale když jsem nechala otevřené dveře, dostalo se aroma i do dalších místností. Po příchodu domů se manžel hned mezi dveřmi ptal, co to tady tak krásně voní a jestli mu chystám ovocný fresh. Když zjistil, že nikoli, byl sice trochu zklamaný, ale já ani náhodou. Difuzéru Tesla Smart dávám tedy jedničku. Chválím jeho vzhled, ovládání pomocí aplikace i výdrž. 


626faf62916cdobrazek.pngVíce informací najdete na Teslasmart.com
6256c0807bd80obrazek.png

Reklama