Pro zvídavé čtenářky: Co jsme pro vás nachystali na příští týden a co se děje u nás v redakci...

Dnes ráno v 9. 00 nás opustil náš šéfredaktor, Radek Kříž, aby se vydal na dlouhou a promrzlou pouť laponskou bílou pustinou... na jeho cestě ho doprovází kamarád Michal, který je, stejně jako náš šéf, stižen nikdy neutuchající touhou po klidu a samotě uprostřed jednoho velkého bílého nic... My, ženské osazenstvo redakce, sice nechápeme, co v této nehostinné části naší Země, kterou obývají jenom sobi a blázni, budou pohledávat, přesto jim přejeme šťastnou cestu, suchý spacák, věčný oheň a radostný návrat.

radek_michal

Takto zachytila před odletem oba polární borce manželka našeho šéfa Radka, Klára.

Osiřelá redakce tedy zasedla k pravidelnému středečnímu sněmu bez velitele. A co jsme pro vás na příští týden vymysleli?

Jako obvykle se můžete těšit na různorodá denní témata, na která můžete reagovat. Editoři a redaktoři Jakub Kočí, Dana Svobodová a Saša Stušková jsou zvědaví na vaše názory, které rádi zveřejní a nad kterými s vámi budeme diskutovat...

V pondělí tady bude Saša a zeptá se vás: Co vás dojímá? Romantický film, opuštěné štěně nebo třeba nečekané vyznání lásky od dlouholetého partnera?

V úterý se Jakub Kočí zaměří na Dárcovství krve. Darujete? Nebo vám v tom brání váš zdravotní stav? Anebo máte strach z jehel a dobrovolný odběr byste nikdy nepodstoupila, i když víte, že tím můžete někomu pomoci?

Ve středu s Danou zavzpomínáte na své vlastní dětství: S čím jste si hrály? Máte nějakou hračku z dětství ještě schovanou? Dědí se u vás v rodině panenka, vláček nebo dědečkem vlastnoručně vyrobená káča?

Nezvané návštěvy, to bude čtvrteční téma editorky Saši. Přišla k vám někdy taková? Jak jste ji „vyprovodila“? Kdo je pro vás nezvanou návštěvou vždy, bez ohledu na to, že se ohlásí?

A v pátek si s Danou uděláte Den jen pro sebe. Jak byste ho využila? Šla byste na kosmetiku a ke kadeřnici? Nebo byste zůstala doma v posteli a četla si? Anebo vyrazila s kamarádkami na flám?

Těšíme se na vaše příspěvky k tématům, na vaše názory, nápady... máte-li cokoli na srdci, pošlete to do našeho redakčního e-mailu

redakce@zena-in.cz

Za „slaměnou redakční vdovu“

Klára Wimmerová

Reklama