Mohly jsme testovat, stejně jako 300 našich vybraných čtenářek tyto druhy sušenek:

5ba8b1bdf25acobrazek.png

  • Bebe Dobré ráno Naměkko borůvka
  • BeBe Dobré ráno Naměkko plněné jahoda
  • BeBe Dobré ráno Na tvrdo meruňka
  • BeBe Dobré ráno Na tvrdo čokoláda

5ba8ae636e325obrazek.png
Klára Křížová

Pro mě je snídaně základem dne, neumím si bez snídaně ráno představit. I když jsem chodila do školy a zaspala jsem, musela jsem se co nejrychleji najíst, neumím „nesnídat“. Sušenky Bebe Dobré ráno mám ráda už dlouho, mnohokrát jsme o nich psali na www.zena-in.cz, dokonce jsem jeden rok byla i ambasadorkou této značky. Proč? Protože mi chutnají. Mám je nejraději s bílým jogurtem a s několika kousky ovoce jako jsou jahody, borůvky, s nakrájenou broskví. Někdy si je vozím i na dovolenou, když vím, že nebude prostor se nasnídat. Mám je tak po ruce a jsou pro mne snídaňovou jistotou. Mám moc ráda Bebe Dobré ráno mini, hezky se smíchají s jogurtem. Testování aktuálních novinek mne bavilo, všechny sušenky mi chutnaly. Dávám důraz na snídáni celé rodiny, děti jsou naučené pravidelně snídat. Myslím, že vynechávat snídani je chyba. Proto sušenky Bebe Dobré ráno můžu doporučit.

Vendula Kubalíková

Tak jako v životě, i v jídle mám ráda pestrost. Stereotyp mi nesedí a snídaně obměňuji a střídám. O víkendech si dopřávám dlouhé klidné snídaně na vidličku, přes týden se vše odvíjí od času, ale bez snídaně do práce nevyrážím. To bych totiž moc daleko nedošla a musel by mě někdo sbírat v metru. Obvykle snídám obložené pečivo, domácí ovesné kaše, salát s Knäckebrotem, nebo řecký jogurt s ovocem. Občas zařadím i BeBe Dobré ráno. Nejvíc si pochutnám na variantě NaMěkko. Doporučuji jako rychlou a chutnou variantu ranní snídaně. A dokonce si můžete vybrat hned z několika variant.

Věra Forejtová

Bebe Dobré ráno jsou sušenky, které zařazujeme občas do snídaní. Moje dcera má ráda pestrou snídani, tak když má náladu na sladkou snídani, ráda jí nabídnu nějaké cereálie nebo si se mnou dá sušenky Bebe Dobré ráno. Testování novinek bylo prima, více mi chutnaly varianty Na tvrdo. Ale to je na každém, aby si vybral to, na co má chuť. Mám ráda víkendy, kdy snídáme celá rodina pospolu.

5ba8aeca9c482obrazek.png

Marie Cicvárek Fléglová

Musím se přiznat, že nejsem úplně snídaňový typ. Přestože se mi líbí všechny ty barevné fotografie na Instagramu, avokádové tousty, vajíčka ve sklech i ovocné smoothie misky, moje ranní morálka se spokojí s běháním a hrnkem kafe. Ale pokud mě čeká dlouhé dopoledne a mám čas se vyspat, klidně si doma snídani připravím. Na vaření mě ale úplně neužije, a tak jsem se naučila jíst hodně ovoce a k tomu celozrnné Bebe sušenky. Nejraději mám oříškové, ale moc mi chutnají i nové s kousky čokolády. A protože jsem každý den v tělocvičně a vydám opravdu hodně energie, do své sportovní tašky si kupuji jako záchranu Bebe měkké. Rychlá a vydatná svačinka. Mňam!

Náš tip: Snídaně je základ dne, přitom jí až 62 % lidí přeskakuje. Vyplývá to z velkého průzkumu pro značku BeBe Dobré ráno. Nejčastějším důvodem je nedostatek času, navíc téměř polovina lidí tvrdí, že ráno hlad ani nemá.

Pro ty, kdo ho mají a rádi ráno posnídají, máme tipy na snídaně, které vaše ráno, i to pondělní, prostě nakopnou.

5ba8aee2a1aaeobrazek.png

Jaké recepty pro snídani vám chceme doporučit? Inspirujte se v naší rubrice Vaření:

Máme pro vás tip na krásnou designovou misku Bebe Dobré ráno:

Snídáte rádi oblíbené sušenky Bebe Dobré ráno? Pak vás chceme upozornit na zajímavou akci! Za nákup sušenek totiž nyní můžete získat krásnou designovou porcelánovou misku, bez které se obejde málokterá snídaně.

Sušenky BeBe jsou již řadu let pro mnoho lidí synonymem dobrého začátku dne, tak vás tento milý dárek určitě potěší!

5ba8b2876ddebobrazek.png

Tato akce  v České republice probíhá od začátku září ve vybraných obchodech hypermarketů Albert, Globus a Tesco. Dále je možné získat misky na vybraných obchodech řetězců COOP a Flosman a  trvá do vydání zásob dárků. Ve svém obchodě se přesně dozvíte podmínky nákupu sušenek Bebe Dobré ráno, za který můžete získat tuto krásnou misku.

Reklama