Možná ty situace znáte. I když používáte všechny přípravky pro zabránění pocení, stejně se vám díky potu lepí na tělo oblečení. Propocené podpaží, mokrá záda, není to nic příjemného a ještě to nevypadá dobře. Tričko Gobi, které si můžete vzít v pohodě pod košili, vám s těmito nepříjemnými stavy pomůže. Je velmi jemné a tenké, takže vám není v košili teplo a zároveň materiál zabraňuje průniku potu.

Jaké je tričko Gobi, které jsme testovali?

„Tričko Gobi vám dodá jistotu“

Tričko pod košili Gobi je vybaveno integrovanými vysoce funkčními podpažními díly z nepropustného materiálu, které zabraňují průniku potu se 100% účinností. Díky tomu, že je nepropustný díl vytvořen z jednoho kusu, nemůže pot proniknout žádným švem. Za to, že Gobi v podpaží nepropotíte, ručíme. Speciální materiál trika v kombinaci s nepropustnými díly navíc výrazně přispívá k blokování zápachu. Vaše košile bude svěží a bez viditelných známek potu i na konci dlouhého dne. Triko Gobi chrání vaše oblečení i od trvalých žlutých skvrn způsobených nadměrným pocením.

Jak trička Gobi hodnotíme?

Klára Křížová
5e7b57527d410image.png

Testovala jsem dámské tričko Gobi v bílé barvě. Mám dost košil jak bílých, tak tmavých a byla jsem zvědavá, jak tričko zabrání průniku potu, zejména v podpaží. Tričko mne hned po rozbalení nadchlo svou jemností a lehkostí. V oblasti podpaží je materiál vícevrstvý a připravený sát pot. Tyto nepropustné díly nejsou rozměrné, takže vám nebrání v pohybu a rozhodně nezpůsobuje diskomfort, něco, co by vám při nošení vadilo. Líbí se mi také větší kulatý výstřih, košili nemusím mít upnutou ke krku, ale pohodlně rozepnutou, aniž bych musela přiznávat spodní tričko.

Také je skvělá jeho délka. Díky prodlouženého střihu si ho zastrčím do kalhot nebo do sukně, nikde nevlaje a neplandá. Strečová přilnavosti jistí i zpocená záda nebo boky. Potím se normálně, ale i tak nezabráním propocením košile nebo šatů v podpaží. Tričko Gobi mne před tímto průnikem potu opravdu ochránilo, také i před zápachem, který pot způsobuje. Proto jsem ho doporučila i dalším kamarádkám, které tyto problémy řeší.

Velmi ráda ho nosím, je velmi pohodlné, pružné a jemné. Jsem ráda, že jsem ho díky testování objevila.

Lukáš Kučera
5e7b563d2d6dfimage.png
Ze zkušeností z osobního poradenství vím, že mnoho mužů pod formální košili tričko vůbec nenosí. Část z nich buď nikdy neslyšela o výhodách „podvlíkacího“ trika, anebo nikdy nenašli optimální střih a materiál. Proto také řada mužů nosí pod košili s dlouhým rukávem naprosto nevhodné triko bílé, které jim vykukuje v případě, že si rozepnou knoflíček nebo dokonce pod lehčí košilí prosvítá.

5e7b56504fe1dimage.png
Tričko určené k nošení pod košili totiž není jen jakékoli bílé triko s krátkým rukávem. Mělo by mít určité parametry jako dobře padnoucí spodní prádlo. Prodloužený střih, přiléhavý materiál na tělo, ideálně zvýšenou ochranu proti pocení a žádné nápadné švy nebo průramky. Velmi důležitá je i tělová barva - ta zaručí, že ani pod tenkým materiálem košile si trika nikdo nevšimne.

Na sobě jsem testoval triko značky Gobi v tělové barvě velikosti S. Podstatnou vlastností tohoto trika je zejména ochrana proti nežádoucím skvrnám v podpaží. V případě, že se zpotíte, košile vydrží po celý den suchá a čistá. Všichni známe situace jako jsou důležitý pohovor, vystoupení před publikem nebo třeba svatba přítele. Tehdy výhody zesíleného a nepropustného materiálu v oblasti podpaží rozhodně oceníte.
5e7b576e2068aimage.png

Triko má prodloužený střih, takže se vám při pohybu neustále nevytahuje z kalhot a zůstává na svém místě po celou dobu. Materiál je příjemně pružný, takže si po chvíli na triko ani nevzpomenete a díky tělové barvě je opravdu „neviditelné“. Za mě doporučuji triko i pro muže, kteří se více potí a nosí např. denně do práce oblek. Nemusí se obávat sundat sako, protože košile vydrží po celý den čistá.

Jaká tedy jsou trička Gobi?
5e7b54ee63b64image.png

Materiál: MicroModal s příměsí stříbra

Extrémně pohodlný a pružný materiál je dvakrát jemnější než stoprocentní bavlna. Jeho základ tvoří MicroModal (95 %), přírodní materiál vyrobený z celulózy buku. Kombinuje nejlepší charakteristiky bavlny s jemností hedvábí, je na dotek velmi hebký, prodyšný a dokonale odvádějící vlhkost.

MicroModal má navíc antibakteriální vlastnosti, díky kterým nebude triko cítit potem. Přidáním elastanu (5 %) materiál získává pružnost, takže triko Gobi dokonale přilne k tělu. Nemačká se, nesráží a vždy drží tvar – vlastnosti, které u bavlněného trika nenajdete. Funkční integrované díly v podpaží proti propocení neztrácejí účinnost ani opakovaným praním a vždy zůstávají na svém místě. Triko Gobi vám tak bude spolehlivě sloužit po mnoho let.

Speciální nepropustné vložky v podpaží

Podtriko Gobi je vybaveno integrovanými vysoce funkčními podpažními díly, při jejichž výrobě využíváme inovativní Sweat Guard Technology. Díky ní materiál dýchá, ale nepropustí vlhkost. Nepropustné díly jsou vytvořeny ze tří vrstev bezešvou technologií, aby pot nemohl proniknout žádným švem. Gobi vám dodá jistotu po celý den.

Bez žlutých skvrn

Díky nepropustným dílům chráníte své košile i od žlutých skvrn způsobených nadměrným pocením. Trika Gobi ochrání vaše oblečení před trvalými a neodstranitelnými známkami potu, a tím prodlužují životnost oblíbených kousků vašeho šatníku.
5e7b54832e3aaimage.png

Nepropustí pot - I při nadměrném pocení budete v suchu!

  • MicroModal - Materiál 2x jemnější než 100% bavlna
  • Slimfit - Vždy skvěle padne, nikde neodstává a drží na svém místě
  • Nepropustí zápach - I na konci dne budete svěží
  • Hlubší výstřih - Hluboký výstřih vám dává možnost rozepnout až 2 knoflíky u košile
  • Prodloužený design - Zůstane vždy zastrčené, ať se děje cokoliv

Více na MOJEGOBI.CZ
5e7b54ab9cb02image.png

Reklama