Další příspěvek k dnešnímu tématu mi zaslala naše korektorka Klárka Milošová. Její přítel Jakub je v kuchyni prý hotový poklad - tedy co se vaření týče, uklízení, to je jiná věc...

Téma pro dnešní den zní: Chlap v kuchyni. Následující fotku mi zaslala naše redakční korektorka Klárka. Podívejte se, jak vypadá v kuchyni její přítel...

Fešák, což?


Milý Jakube,

posílám ti fotku mého přítele Kuby, na níž právě ladně vlévá smetanu do jednoho ze zhruba pěti jídel, která vaří. Sice je vaří jen velmi výjimečně, ale zato je umí skvěle. Jedno z nich jsou dokonce ptáčky, ty dotáhl k takové dokonalosti, že „moje“ ptáčky se k nim nemůžou ani postavit. :) Naposledy je vařil loni v zimě, když jsem si na bruslích přivodila prasklý loket, a nemohla jsem se tudíž doma ohánět vařečkou tak, jak to běžně dělám. A dělám to ráda, proto ty dlouhé prodlevy mezi JEHO vařením, protože já vlastně strašně nerada někoho do kuchyně pouštím... Asi to mám po babičce, která také tak strašně nerada pouštěla svoje dcery do kuchyně, že se kvůli tomu ani jedna nenaučila vařit a musely to v dospělosti strastiplně dohánět - promiň, mami. :))

chlap v kuchyni

Ale zpět k Jakubovi: Kubi, díky, že když je potřeba nebo když mě chceš překvapit, uvaříš, a uvaříš výborně.

A jestli Kuba v kuchyni při vaření udělá nepořádek? O tom taktně pomlčím... anebo si to schovám k dalšímu dennímu tématu Jak rychle a účinně uklidit kuchyň po výbuchu. :)

Klára

Téma dne 14. června 2011: Chlap v kuchyni

Chlapi. Tak jim to konečně můžete nandat! V našem dnešním tématu si je totiž vezmeme pěkně na paškál, tedy je a jejich vaření.

  • Jak vaří váš chlap?
  • A jak vypadá kuchyně, když ji opustí?

Zapomlouvejte si trochu, milé čtenářky! Však oni to ti vaši mužští jednou za čas snesou. Svěřte se ostatním čtenářkám s tím, jak a jestli vůbec váš partner vaří, jaký je jeho mistrovský kulinářský kousek a jestli po sobě nechává v kuchyni nepořádek. A když budete opravdu důmyslné, třeba se vám podaří toho svého kuchaře při vaření načapat s foťákem! Anebo alespoň vycakněte spoušť, kterou v kuchyni zanechal. Text dlouhý alespoň jako tento odstavec a jednu fotku (pokud budete mít) zašlete na e-mailovou adresu redakce - viz níže. Do předmětu mailu nezapomeňte uvést heslo: CHLAP V KUCHYNI.

Chcete-li mít šanci na otištění příspěvku, zašlete ho v úterý 14. 6. 2011 nejpozději do 14.30 hodin. Získat za něj můžete krásný dárek, totiž knížku Ursuly Summové Sestavte si pokrmy dělené stravy z nakladatelství iKAR a čaj PICKWICK fruity Rainforest.

kucharkacaj

Reklama