Ženu-in.cz čekají velké změny! Dlouholetá šéfredaktorka Markéta Breníková odchází na mateřskou dovolenou, včera jsme se s ní v redakci náležitě rozloučili. Nebojte, bude to vzorná máma, přípitek byl jen symbolický :-). Na její místo dnes nastupuje v pořadí už třetí chlap v redakci – Pavel Miškovský.

 

Jak prožívala poslední dny v redakci Markéta?

 

Tak už se to blíží. Dlouho jsem odolávala chůzi v mírném záklonu, ale závaží v břiše už nedá jinak – takže mě v tramvaji už občas pustí sednout. V práci mi nadřízený říká místo Ahoj! Tlusťochu splaskni. I sezení v kanceláři redakce ve stylu korintský sloup, jen aby mělo to dítě aspoň na chvíli víc místa a vyndalo konečně tu patičku z mezižeberních svalů, po chvíli unaví.

 

Markéta BreníkováNo dobře, není to tak strašné. Je to vlastně pořád dost hezké :-). Chci si tu chvíli, než budu otrokem mléko-plína-ukolébavka, pořádně užít, a nechci se už denně stresovat, co jsem kde zapomněla propagovat, kdo edituje a jestli máme v příloze magazínu dost zajímavých materiálů. Myšlení je teď TAK náročné…mozek měkne jako houba a naplňuje se čímsi teplým… Mlékem? Už proto za mnou poslední týdny málokdo chodí s důležitými úkoly.

 

Když jsem tuto redakci přebírala, sedělo nás všech pět (tři redaktorky, grafička a já) v malém pokoji suterénního bytu. Čtenářky udržovaly s redakcí poměrně úzký vztah a našlo by se jich dost, co se znaly osobně. Na magazínu jste mohli denně číst vaše téma dne a přibližně 15 článků ve vydání. Během dvou let se magazín rozrostl. Každý měsíc chystáme tématickou přílohu s redakční soutěží. Téma dne vystřídaly zprávy, které hýbou světem. Přestěhovali jsme se do větších prostor.

 

S mým odchodem se konečně kromě prostor rozrostli i členové redakce, takže články pro vás bude nyní chystat šest stálých redaktorů. Věřím, že to přinese kýženou změnu v kvalitě materiálů i jejich pestrosti. Moc bych si přála, aby se to podařilo. Předávám Ženu-in.cz těsně před novou verzí mladému sympatickému šéfredaktorovi a věřím, že naplní brzy své představy, že natočí kormidlo správným směrem, že to přežije ve zdraví a že mu nezačnou růst prsa.

 

Buďte na něj hodné a mějte se tu všechny hezky a nekousavě :-).

 

Redakce

 

 

A takhle to vidí Pavel…

 

Ano, ano, děkuji Markétě, které budeme všichni společně držet palce. Nástup chlapa na dosavadní ženský post určitě nebude jednoduchý, i když růst prsou mi snad zatím nehrozí...:-)

 

Pavel MiškovskýPosuďte samy: Žena-in.cz je v nejlepších letech, je to pořádně rozjetá dračice a navíc ji čeká celá řada změn. Právě s nimi se bude celá zbrusu nová redakce v čele s Pavlem Miškovským prát k vaší spokojenosti a naše snaha se bude ubírat ke spuštění nové verze magazínu. Do té doby vás budeme každodenně zásobovat zajímavými články, soutěžemi i celou řadou novinek, které postupně poodhalíme.

 

Dalšímu mužskému přírůstku v redakci proto neváhejte psát své nápady, návrhy a připomínky, určitě se v záplavě redakční pošty dostane k odpovědi. Pavel už ví, že jste náročné, vtipné, sečtělé, proto neváhejte a poznejte i vy jeho. „Osobně“ se s ním můžete setkat v úterý od 10:30 hodin na našem chatu. ZDE se už nyní ptejte na vše, co vás o něm (a případně i magazínu) zajímá – nepůjde domů, dokud všem neodepíše! :-)

Reklama