Kristina Vodičková, editorka

5be311f651928obrazek.png

  • Multiaktivní intenzivní sérum pro omlazení pleti

Krásně lehké sérum, které se rychle vstřebává do pokožky a ta zůstane hladká a hydratovaná. Osobně mám citlivější pleť a dávám si pozor na to, aby byly produkty lehké a nešlo o hutné krémy a ani séra. Tato novinka mě velice baví a líbí se mi, že pomáhá pleť chránit před modrým světlem z obrazovek, které mám před očima opravdu celý den. Sérum jsem několikrát použila samostatně pod make-up, aniž bych už nanášela další krém a musím říct, že pleti stačil a nezačala mě tahat, což se mi stane, když ji málo vyživím. V tomto séru najdete například kyselinu hyaluronovou a termální vodu pro hydrataci, rostlinné vosky pro pružnost a také vitamin E a C. Na celý obličej stačí dvě pumpičky z velmi praktického aplikátoru. Tuším, že tyto produkty si ráda vezmu i s sebou, jelikož se dají zamknout a nemusím hledat víčka, která pravidelně ztrácím.

Oficiální popis produktu: Multiaktivní intenzivní sérum Uriage Age Protect zpomaluje proces stárnutí pleti, kterou zároveň chrání před vnějšími agresivními vlivy. Výsledkem pravidelného používání je obnovená a zpevněná pleť s mladistvým jasem.

  • Multiaktivní omlazující krém na oči

Na pleť sice volím odlehčené krémy, gely i fluidy, ale co se týče produktů na oční okolí, mám ráda, když jsou silnější a jemnou pokožku pod očima hlavně dostatečně hydratují. Je to zásadní věc, kterou moje pleť vyžaduje a tento krém na oči moje nároky splňuje. Jedna pumpička bohatě stačí a po vklepání do pokožky se velice rychle vstřebává. Při ranní rutině jsem si všimla, že mi díky krému lépe sedí korektor pod oči, který mi díky tomu nezalézá do vrásek tolik, jako s jinými krémy.

5be311ec7aefeobrazek.png

Čtěte také:

Reklama