O nákupu jsme psali v předchozím článku ZDE.
5d0a30c3b049cobrazek.png

Co jsme testovali?

Bílé grilovací klobásy, ochucené a hotové kuřecí špízy, hovězí Párty burgery, burgery Americano, pikantní burgery Jalapeňo, placky z mletého masa Pljeskavica, což je balkánská tradiční pochoutka. K masu jsme připravili salát z rukoly, červené řepy a kozího sýra, tzatziki, salát z kuskusu a nakládané čočky se semínky z dýně a slunečnice. Pro dochucení jsme použili omáčku ajvar, několik druhů hořčic, zejména plnotučnou horčici, která získala ocenění „Vítěz dTestu“.

Jaké jsou naše recenze?

Klára Křížová
Mám ráda burgery, ale tentokrát mne nadchla pljeskavica v kombinaci s ajvarem. Ochutnejte, můžu doporučit. Je super propojit grilované maso se zeleninou, všechny saláty byl skvělé, svěží a lehké, letní. Myslím, že z nabídky si vybere každý, podle chuti.

Veronika Bulánková
Grilovací sezóna je tu. Hurá! Když jsem se dozvěděla, že si v úterý nemám nosit oběd, protože bude redakční grilování, byla jsem nadšená. Servírovaly se samé dobroty. Ochutnávala jsem a ochutnávala, až už se do mě nic nevešlo. Navíc bylo super, že maso už bylo připravené a nic se nemuselo nakládat. Velmi jsem ocenila, že žádné maso neplavalo k univerzální červené nakládací omáčce jako většina grilovacích polotovarů z obchodů. Hodně mi chutnaly kuřecí špízy a Burger Americano. Ale nejvíc si moje srdce a chuťové pohárky získala Pljeskavica placky z mletého masa. Tento pokrm jsem měla vůbec poprvé. Placky byly skvěle ochucené a nebyly vůbec přesolené. Zkrátka přesně podle mého gusta. Výborně je doplňoval kuskusový salát s jemnou nakládanou čočkou a slunečnicovými a dýňovými semínky. Ocenila jsem také salát z rukoly s rajčaty a předvařenou červenou řepou. Zaujala mě také omáčka ajvar, kterou si budu nejspíš kupovat pravidelně

Lukáš Kučera
Na maso jsem trochu vybíravý, ale nemohl jsem si nechat ujít včerejší Pljeskavica placky z mletého masa. Byly opravdu výborné a spolu se salátem přesně tak, jak mám rád letní obědy. Omáčku ajvar znám a je dokonalá a ke grilovaným masům má dobře vyváženou chuť a konzistenci. Salát z rukoly, kozího sýra a baby rajčátek byl ke grilovačce osvěžující. Hovězí party burgery měly velmi jemnou chuť, a svou velikostí by byly ideální třeba i na dětské oslavy.

Žaneta Podlahová
Poslední dobou nejsem moc masová, ale pokud už dostanu na něj chuť, preferuji mleté hovězí na burger nebo rybu. Proto jsem byla nadšená z hovězích Párty burgerů. Mým chuťovým pohárkům ale nejvíce lahodily Pljeskavica placky z mletého masa. Měla jsem to poprvé v životě a určitě ne naposledy! Jemné maso s méně výraznou chutí, lehce stravitelné, které skvěle doplní omáčka ajvar, tzatziki či salát z rukoly, červené řepy a kozího sýra. Naprostá delikatesa!

Marcela Macáková
Je super, že se dají koupit výrobky již ochuceny a předpřipraveny. Stačí opravdu vložit jen na rozpálený gril. Za mě byla jasným favoritem pjeskavica, jež evokuje dovolené u Jadranského moře. Pjeskavica chutná skvěle s ajvarem či lehce pikantní hořčicí. Skvělým vynálezem, jež zakoupíte tamtéž, jsou podle mě předvařené řepy. Zvláště pro letní období, kdy se nikomu nechce dlouze vařit či péct v troubě, prostě geniální záležitost. Stačí nakrájet, přidat kozí sýr, rukolu, zálivku a gurmánská lahůdka je na světě. Ke grilovaným masům velmi osvěžující, bezkonkurenční.

Marta Kratochvílová
Mám ráda letní grilovačky a dobře ochucené maso. Takže jsem ráda ochutnala známé i něco, co jsem ještě neměla. Moc mi chutnaly ochucené a hotové kuřecí špízy, což je taková osvědčená klasika, kterou se nikdy nic nezkazí. Skvělé byly i burgery. Ačkoliv moc neholduji mletému masu, musím uznat, že byly vážně vynikající. Jako příloha byl za mne naprosto perfektní salát z kuskusu a nakládané čočky. Z dochucovadel na mne udělala největší dojem plnotučná hořčice. Jako malá jsem milovala kečup, asi jako každé dítě, dnes dávám však přednost hořčicím a ráda testuji různé druhy. Ta, kterou jsme měli na grilovačce, byla vážně skvělá!
blobid0.png

Míša Malečková
Redakční grilování velmi příjemné. Já jsem si vybrala hotové a ochucené kuřecí špízy, burger Americano a Pljeskavica placky z mletého masa, moc mi chutnaly a určitě si s nimi ulehčím práci při grilování doma či na chalupě. Ke všem dobrotám se výtečně hodila omáčka ajvar a samozřejmě klasická plnotučná hořčice „Vítěz dTestu“.

Jitka Turková
Pokud nemáte mnoho času na přípravu, rozhodně doporučuji sáhnout po již připravených masových plackách Pljeskavica, dále za mě je vynikající příjemně pálivý Burger Jalapeňo a nepálivý Burger Americano. Milovníci neochucených burgrů jistě sáhnou po hovězích Párty burgrech, které mají i menší rozměr a tak se hned nezasytíte a můžete pokračovat v dalších grilovaných pochoutkách. Chutnal mi i hotový kuřecí špíz, připravený z kuřecích stehen, byl krásně šťavnatý a bez práce! Mám radost, že se dá v Albertu pořídit naprosto dokonalá omáčka ajvar, ve dvou variantách - jemná i pikant, kterou při grilování určitě oceníte.

Těšte se na další recenze z grilování
5d0a327388e36obrazek.png

Naše inspirace:

Reklama