Jakmile zaslechneme název značky Chupa Chups, okamžitě se nám začnou sbíhat sliny. Kdo by si na skvělá lízátka či žvýkačky nepamatoval z dětství! Dnes po nás tuto sladkou „štafetu“ přebraly naše ratolesti. Právě je jsme nechali otestovat nové žvýkačky Chupa Chups Big Babol Fun Berries. A zde jsou jejich bezprostřední reakce!

Děti si nebraly servítky a chutné novinky poctivě zrecenzovaly. Co sklidilo největší úspěch?

Lucinka od Věry Forejtové

Lucince obě varianty žvýkaček moc chutnaly. Skvěle se s nimi dělají bubliny, lepší jsou ty fialové!

 g

Eliška, Péťa a Albert od Kláry Křížové

Žvýkačky sklidily velký úspěch! Lízátka, „praskátka“ a žvýkačky od ChupaChups jsou vždycky úžasné a skvělé. Jen tak pro chuť, mlsání a za odměnu, vždy se hodí a hned se strčí do pusy.

Nejvíce chutnaly malé Elišce, dala jim přednost před lízátky.

u

Tonička a Pepíno od Aleny Elly Kolaříkové

Co vám z testovaných sladkostí nejvíce chutnalo?
Dvojbarevné lízátka cola s třešněmi a žvýkačky. Oboje dvoje.

Které žvýkačky vám chutnaly více?
Oboje dvoje byly výborné, ale ty růžové vyhrávají o trochu více. Jejich chuť byla ještě lepší než těch fialových. Líbilo se nám, že žvýkačky vydržely dlouho sladké. Některé žvýkačky jsou chvilku voňavé a sladké a potom už jsou bez chuti. Tyhle vydržely dlouho dobré. Moc se nám líbilo, jaké velké bubliny jdou se žvýkačkami udělat. To je zábava na dlouho. Zkoušíme, která z nás udělá větší bublinu a je to sranda.

hj jh

Tonička od Elly a s její kamarádkou se do testování tolik ponořily, že natočily dokonce i video.

Testování se zúčastnil i malý Lukášek od naší spřátelené blogerky Verů Harnol

Chupa Chups má sladkou novinku - žvýkačku Big Babol Fun Berries. Žvýkat nebo žvýkat a vyfukovat obří bubliny a přinášet dětem radost a zábavu? To je rozdíl mezi žvýkačkou klasickou a žvýkačkou bublinovou. Chupa Chups Big Babol představuje výjimečnou dětskou žvýkačku, jejíž osobitost tkví v samotném jejím názvu - s touhle žvýkačkou se totiž dají s lehkostí dělat ty největší bubliny :-)

Celý článek si můžete přečíst ZDE.

Čtěte více:

Reklama