Testovací akce máte rádi vy, naše čtenářky i my z redakce. Nyní jsme díky sortimentu zubních past Zendium využily i naše děti, které testovaly variantu:  Zendium JUNIOR 7+ se složení bohaté na enzymy a proteiny, které chrání a posilují nové trvalé zuby a také pastu určenou pro menší děti - Zendium KIDS 1–6.

Jak naše testování dopadlo? Co o této pastě Zendium JUNIOR 7+ řekly naše redakční děti?

  • Pepíno a Tonička Kolaříkovi – děti redaktorky Vaření, skvělé kuchařky a foodblogerky Elly

Obě děti jsou s pastou velice spokojené. Pepínovi se nejvíce líbí, že už po prvním vyčištění zubů touto pastou, má zuby bělejší (začíná tyhle věci celkem dost řešit). Říká: „Mami, ta pasta dělá mnohem bělejší zuby, už napoprvé, než ty co se jmenují nějak a whitening“. Navíc si pochvaluje moc dobrou chuť a prý ho díky ní baví čistit si zuby déle. Toničku  zatím  bílé a krásné  zuby nezajímají, takže nejvíce oceňuje to, že pasta dobře chutná. Dokonce nejlíp ze všech, které zatím vyzkoušela.

Zendium elly

  • Albert Kříž – syn margetingové ředitelky Kláry Křížové

Protože mu musíme čištění zubů připomínat, i když mu je 14 let, má rád, že je pasta IN, totiž že je určená dětem od 7 let. Takže je to vlastně teenagerská pasta. Oceňuje její příchuť, která prý není tak ostrá jako u dospělých past. Takže jí dává jedničku.

Albert Kriz

  • Lucka Radová – dcera marketingové managerky Věry Forejtové

Lucie přistoupila k testování velmi zodpovědně, byla nadšená a důležitá, že nás zajímá její názor. Takže si pastou čistí zuby každý den, pěkně 2x, jak se má a říká: „Pasta je opravdu báječná!“

Zendium

Zendium KIDS 1-6

I malé zoubky vyžadují péči! Naše nejmenší účastnice Františka, dcera zástupkyně šéfredaktora Venduly Kubalíkové, které jsou tři roky, testovala spolu s maminkou variantu  Zendium KIDS 1–6, kde enzymy a proteiny posilují a chrání mléčné zuby. Jemná příchuť pasty je přizpůsobená dětem.

Jaké je jejich hodnocení?

Dětskou zubní pastu testovala Františka zodpověďně a já mohu zprostředkovat, že ji chutnala. Příchuť nazvala „dortíkovou“. Oddychla jsem si, lehce pálivé pasty neprojdou...Já ocenila snadné zavírání – nevím, jak vaše dítě, ale naše musí dělat vše samo. A s touto pastou to zvládne. Lehké pootočení tam a zpět, žádné složité šroubování. Shrnula bych to asi takto – spokojenost na obou stranách.  

Podle klinicky ověřených studií, které jsem si dohledala, poskytuje o 60 % větší ochranu před vznikem zubního kazu. To byla pro mne důležitá informace. Dcera si prošla již prvním vrtáním mléčného zubu a pro obě to byl dost traumatický zážitek. Slíbily jsme si, že uděláme všechno pro to, abychom už další zásah vrtačkou nemusely absolvovat. Snad se nám to vyplní.

Blogerka VERU testuje:

Veru Harnol

Další test zubních past Zendium si můžete přečít na našem spřáteleném blogu maminky a blogerky VERU HARNOL zde.

O pastách Zendium

Naše ústa jsou domovem více než jedné miliardy bakterií, z nichž většina hraje životně důležitou roli při udržování zdravé ústní dutiny a její ochraně před onemocněním. Tyto bakterie, společně známé jako mikroflóra, jsou přirozeně udržovány v rovnováze za podpory enzymů a proteinů v našich slinách, které mají schopnost bojovat proti nežádoucím bakteriím.

Zendium produkty

Složení zubní pasty Zendium, která vychází z poznatků Scandinavian Bio Science TM, je tvořena z komplexu enzymů vytvářejících a posilujících vlastní imunitu, a proteinů, jež s těmito enzymy spolupracují. Dohromady tvoří přirozenou podporu v boji proti bakteriím způsobujícím problémy s dásněmi, citlivostí zubů i se vznikem zubního kamene.

Zendium má 3 varianty zubních past pro dospělé dostupné za nezávaznou doporučenou spotřebitelskou cenu 109,90 Kč: CompleteProtection, Sensitive a FreshBreath.

K dostání za stejnou cenu budou i 2 dětské zubní pasty: Kids 1–6 a Junior 7+. Skandinávská značka nabízí také ústní vodu CompleteProtection (179,90 Kč). Více na www.zendium.cz

Reklama