IMG-2787.jpg

Nepříjemní roztoči, které okem neuvidíte, mohou člověku velmi znepříjemnit život. Jejich zbytky těl a výkaly vyvolávají totiž alergie, které se projevují například rýmou, kašlem, ekzémem, zánětem spojivek či dýchacími obtížemi. Vést mohou až k astmatu.

Boj s nimi je velmi náročný a téměř nikdy nemáte šanci je porazit. Režimová opatření v podobě větrání, častého praní ložního prádla, používání čističky vzduchu je skvělé. Nyní si můžete vzít na pomoc klinicky ověřený přípravek ExAller®.
5f75ba8f36264obrazek.png

Přípravek jsme zkusily otestovat a zde jsou naše hodnocení:

Vendula Kubalíková, zástupkyně šéfredaktora

ExAller jsem neznala, ale přijde mi to jako praktická věc. Alergici přímo nejsme, u nás se bojuje s ekzémem, ale máme doma dvě kočky, a tak je prachu a asi i roztočů v naší domácnosti více než je asi běžný průměr. Vytíráme, zametáme, větráme, pereme, ale stejně mám pokaždé trochu strach, když k nám mají přijít skuteční alergici nebo nedej bože u nás přespat. Právě kvůli nim bych tento malý nenápadný sprej koupila a před návštěvou použila. Líbí se mi, že roztok obsahuje přírodní látky. Bojujete tedy s přírodní zbraní. Přípravek jsem zkoušela použít podle přiloženého návodu. Sprej nezanechal na látce žádné skvrny. Po hodině jsem obal z polštáře sejmula a vyprala. Pro ty, kteří s alergií či přímo s astmatem bojují, rozhodně doporučuji investovat. Do čeho jiného než vlastního zdraví. 

Klára Křížová, obchodní oddělení

Myslím, že je to skvělý přípravek pro alergiky. Já sice nejsem alergická na roztoče, ale představa množství roztočů zejména v posteli mi vadí. Proto i já ráda použiju ExAller a budu mít dobrý pocit, že jsem si jich zbavila. Aplikace a použití je velmi jednoduché. Rozhodně je ExAller dobrý na dekontaminaci matrací. Zároveň kvituji, že dnes již velká část matrací má sundavací a prací potahy. Již jsem přípravek doporučila kamarádkám a blízkým, o kterých vím, že mají alergii na roztoče.

IMG-2791.jpg

Klára Křížová, obchodní ředitelka

5f75ba5077484obrazek.png

5f75ba5e70b0aobrazek.png

Reklama