10. 10. 2008 10.00 – Zlatý český ručičky

Dnes pro vás mám takový malý fotoblog. No dobře, fotoblog s krátkou historkou. Minulý týden v našem domě začali opravovat popraskanou dlažbu v prvním patře (podotýkám, že bydlím v obecním domě). Nejen že dělníci pracovali na dlažbě o dva dny déle, než bylo původně oznámeno, ale nedbali ani toho, že o víkendu by si chtěli třeba lidé v domě odpočinout a neslyšet od sedmi ráno bušení.
No nic, přežili jsme. Sice s nadávkami, ale přežili...

Když jsem se šel podívat ve středu na hotové dílo, zůstal mi nad tím rozum stát. Krásná dlažba, která byla dřív vyvedena přesně do tvaru podlaží, se proměnila v nevkusně uříznutou mozaiku. „Proč jen není náš dům památkově chráněný,“ zaspílal jsem.

Na první fotce je původní dlažba. Na druhé pak výtvor „Zlatých českých ručiček“.Soutěž!

Posílejte mi dnes (10. 10. 2008) do 16.00 hodin své příběhy či fotky, na které by se dalo buď fakticky nebo ironicky použít rčení „Zlatý český ručičky“. Očekávám je na e-mailu: jakub.koci@zena-in.cz. Budeme je postupně formou  novinek uveřejňovat.
Výhru získají dva autoři příběhu nebo fotografie, pod jejichž novinkami bude v neděli o půlnoci nejvíce diskusních příspěvků.

1. cena:
Exkluzivní módní šátek, kniha Nabídka, jaká se neodmítá od Jill Mansellové, DVD Cvičení po porodu, čaj Teekane Baby Tea, čaj Teekane Breastfeeding Tea, Garnier roll on pro ploché bříško, kniha Co dělat v krizových situacích a jedno malé překvapení.

2. cena:
Kniha Škola fotografování pro kluky a holky od Marie Němcové, kniha Nabídka, jaká se neodmítá od Jill Mansellové, DVD Cvičení po porodu, čaj Teekane Baby Tea, čaj Teekane Breastfeeding Tea, kniha Co dělat v krizových situacích a jedno malé překvapení.

Soutěž končí v neděli 12. 10. 2008 o půlnoci. Mnoho štěstí!

Reklama