22. 5. 2008 8:30 Včera jsem byla nucena zajet do nenáviděného supermarketu doplnit zásoby. Abych si udělala na závěr toho martýria radost, zašla jsem do květinářství.
Květiny si kupuji sama, kdybych měla čekat, že mi je někdo daruje, dočkám se snad tak na vlastním pohřbu. A kdo ví, jestli.

No nic. Vešla jsem do krámku a na první pohled mě zaujaly krásné světle žluté gladioly s nekonečně dlouhými stonky. Nemohla jsem odolat a jednu, tu nejdelší a nejrovnější, jsem si koupila. Nenechala jsem si ji ani zabalit, vždyť jsem to měla k autu kousek. Posbírala jsem všechny ty tašky, baloňák, který jsem před chvílí vytrousila a znovu nalezla v jednom butiku, a tu květinu. Opatrně jsem si ji opřela o rameno, abych ji nezlomila, a vyrazila k východu.

Venku začalo pršet. U dveří nastaly medvědí tance (taková ta přetlačovačka, znáte to) s lidmi, kteří se drali dovnitř, a tlačili nás zpět. Najednou jsem ucítila, jak moje kytka někoho plácla přes obličej.

Zděšeně jsem se ohlédla s co nejpokornější omluvou. Mladá sympatická paní ji přijala s úsměvem a ještě moji květinu - plácačku pochválila. Vidíte, říká se, že ženu ani květinou neuhodíš... a když už ji uhodíš, vezme to s humorem.

Co by se asi stalo, kdybych tak trefila nějakého chlápka...?
Zkuste hádat.

Pěkný den. 
Dana


Náš blog pokračuje. Píšeme do něj vážně i nevážně. Dozvíte se tu, co je u nás nového, co kdo z redaktorů právě prožívá, připravuje, v diskusi se nás můžete ptát na cokoli, když se nám bude chtít, odpovíme. :) Je to místo pro postřehy, vtipné komentáře i příběhy ze života, které budou přibývat v průběhu celého dne.

Ale pozor – blogem chceme dělat radost vám i sobě, proto ho berte jako naši „domovskou“ stránku, kde se pořádně vyřádíme. A stejně jako vy byste doma nestrpěly protivné návštěvy, my je zde také nechceme. Takového hosta byste vyhodily, stejně budeme postupovat i my.

Takže – čtěte a chvalte nás... :) V opačném případě zkuste Ženu-out nebo Perly. :)

Reklama