4. 6. 2008 9:55 Navštívili mě přátelé.

Milý Kubo, upřímnou soustrast, ale mně se stala taky hezká věc.

Přátelé z dob studijních mi zavolali kolem 5. odpoledne, že přijeli z Pardubic na koncert Metallicy a že až koncert skončí, že by mne rádi viděli a pokecali.

Doma byli všichni nadšení, že kolem 23. hodiny půjdu ven popovídat se starými kamarády.

No a zvlášť jsem se těšil na Šanďáka.

A takhle jsme si včera popovídali:

Radek

4. 6. 2008 8:30 Včera jsem měl nanicovatý večer...

 

I když se vás snažím v blogu většinou pobavit nějakou vtipnou historkou, tentokrát si chci postěžovat. Včerejší večer se veškerá spravedlnost ke mně obrátila zády. Co se stalo?

 

Jednou za 14 dní pořádám herní klub. Už jen pouhý fakt, že tentokrát dorazil jen jeden kamarád, byl frustrující, přesto jsme se směle vrhli do her pro dva a marně čekali na někoho dalšího, abychom mohli zahrát něco pro více lidí.

 

Tím, že nikdo další nedorazil, ale smůla neskončila. Prohrál jsem snad úplně všechno, co se dalo – šachy 0:3; Quoridor 1:4; Ztracená města 2:3 a jedna remíza.

 

Chjo.

Jakub

_____________________________

Náš blog pokračuje. Píšeme do něj vážně i nevážně. Dozvíte se tu, co je u nás nového, co kdo z redaktorů právě prožívá, připravuje, v diskusi se nás můžete ptát na cokoli, když se nám bude chtít, odpovíme. :) Je to místo pro postřehy, vtipné komentáře i příběhy ze života, které budou přibývat v průběhu celého dne.

Ale pozor – blogem chceme dělat radost vám i sobě, proto ho berte jako naši „domovskou“ stránku, kde se pořádně vyřádíme. A stejně jako vy byste doma nestrpěly protivné návštěvy, my je zde také nechceme. Takového hosta byste vyhodily, stejně budeme postupovat i my.

Takže – čtěte a chvalte nás... :) V opačném případě zkuste
Ženu-out nebo Perly. :)

Reklama