19.5.2008 14:18
Blíží se prý úplněk, a tak skoro všichni v redakci plánují na zítřek půst, případně pouze zdravou stravu. To je ale výzva - po všech těch polotovarech, zmrzlinách, uzeninách a majonézových salátech budeme žít konečně zdravě? Když vidím Míšu, jak právě snědla balení drůbežích párků, a Marušku s konzervami masa na stole (vymlouvá se, že je to prý pro kočky :)), tomu jednoduše nevěřím.

Zítra nám můžete nakouknout "pod pokličku". Těšte se tak na momentky toho, co kdo v redakci spořádá. Možná se budete hodně divit. :)

Pavel19.5.2008 13:25 Je pravdou, že jsem to čekal, ale že mi holky v redakci vyhlásí válku tak brzy, jsem vážně nečekal. A dokonce mi to řekly z očí do mobilu.

Tohle video bez zvuku nedává smysl. Když si ho ale pozorně poslechnete, jistě uslyšíte tu hrozbu v hlase jako já. Bojím, bojím. :) Vyhrožuje Petra, souhlasí Zuzana a přidává se Klárka. Věruška je taktik, ta mlčí a schovává se.

 

Nebojácný válečný reportér Radek
 


19.5.2008 10:30 Jsem si vědom, že následující video zvedne zde v redakci vlnu nevole. :)) Ale stejně musím naší nové kolegyni ukázat, jak vypadají oslavy v redakci.

To bylo tak, Marie slavila narozeniny. Věruška ještě nebyla těhotná a v mé kanceláři se maličko popilo a slavilo.

A protože Maruška miluje hudbu 60. a 70. let, tak jsme ji pouštěli z youtube.

A holky se rozjely. Co říkáte jejich tanečním kreacím?

 


Radek19.5.2008 10:00 Do redakce nastoupila dlouho očekávaná posila - Eva Soukupová. Vypadá to, že s Evou budeme skvěle vycházet všichni, až na Marii (prý závidí její mládí), uvidíme... :)

Tady je jedna momentka nové kolegyně. Už se zabydluje, stůl prý tak dlouho uklizený nezůstane.

Takže - za celou redakci hodně štěstí a spoustu nápadů!
Pavel


Milé čtenářky, spustili jsme blog – tedy jakýsi deníček dění v redakci. Budeme psát vážně i nevážně, dozvíte se, co je u nás nového, co kdo z redaktorů právě prožívá, připravuje, v diskusi se nás můžete ptát na cokoli, když se nám bude chtít, odpovíme. :) Bude to místo pro postřehy, vtipné komentáře i příběhy ze života, které budou přibývat v průběhu celého dne.

Ale pozor – blogem chceme dělat radost vám i sobě, proto ho berte jako naši „domovskou“ stránku, kde se pořádně vyřádíme. A stejně jako vy byste doma nestrpěly protivné návštěvy, my je zde také nechceme. Takového hosta byste vyhodily, stejně budeme postupovat i my.

Takže – čtěte a chvalte nás... :) V opačném případě zkuste Ženu-out nebo Perly. :)

Reklama