27. 1. 2009 12.32 Nebudu raději mluvit za všechny (Maruška by mě zaškrtila), ale mně už začínají dřevěnět záda v té části, kde je přestáváme nazývat slušně. Kancelářská židle zdá se být den po dni více nepohodlná…

 

S Honzou se snažíme vymyslet nejrůznější blázniviny a akce v terénu, které by vás mohly zajímat. Některé nápady nejsou zas tak marné. Určitě své zkušenosti v blízké době o nějakou tu zbytečnost obohatíme a podělíme se s vámi.

 

Piercing, tetování, pojídání brouků, jízda na bobové dráze, jízda ve Ferrari na okruhu… To vše už tu bylo. Naše představivost však má své meze. Pomůžete nám? Je něco, co byste chtěla sama vyzkoušet, ale bojíte se, nebo prostě jen chcete nejprve vědět, do čeho jdete? Nebo jste si naopak už i vy něco zažila a chcete, abychom o tom napsali? Nenechávejte si své tipy pro sebe.

 

Maruška za vás určitě ráda zajde na premiéru filmu a napíše, jestli stojí za to do kina zajít. Je také otevřena různým tipům na zkrášlování, hubnutí a formování postavy. Dana určitě ráda otestuje vše, co souvisí s módou. Jakub, již proslulý vegetariánský pojídač hmyzu všeho druhu, za vás rád ochutná veškeré labužnické (bezmasé) speciality a vleze do všeho, co se pohybuje nadměrnou rychlostí. Míša možná zaskočí na nějaké to vymítání ďábla či duchařskou seanci.

 

Nejakčnější jsem samozřejmě já (Eva) s Honzou =) Shodli jsme se, že půjdeme do všeho, co zavání překonáváním sebe sama. Ne že by nám snad nebyl život milý, neholdujeme ani sebepoškozování, jen nás začala sžírat všudypřítomná nuda a po ničem jiném netoužíme víc než po okamžiku, kdy se můžeme poplácat po ramenou a sami sebe pochválit slovy: „Jó, jsem prostě borec!“

 

Jsme otevřeni novým nápadům.

 

Eva

Reklama