20. 5. 2008 14.15


Máváme mávátkem drahému guru

Se šťastným návratem přejem mu túru

Poznávej krásu kraje svých bratří

vrať se nám celý tak, jak se patří.

Návrat kamionu 

 

Návrat kamionu z Ukrajiny.

 

                                                                                                                                         Michaela20. 5. 2008 11:57

POZOR POZOR!!!

Všem zúčastněným připomínám, že dnes odjíždí (na přesně neurčené místo na Ukrajině) Radek Kříž.

Mávátka tedy s sebou a pro nepokročilé ještě návod... "takto se mává <---->"

 "takto se hrozí ^ ^ ^ ".

Ku svižnému kroku mu předneseme naši oblíbenou...

 
 

 

 

 


 

 K@tchaba

 


 

20. 5. 2008 10:53 Na jiném místě magazínu se dočtete, že kdo si ráno přivstal, mohl se podívat na Měsíc v úplňku, udělat si nějaký ten rituál a hlavně držet půst (nebo aspoň jíst zdravě).

I když podobná předsevzetí padala včera i u nás v redakci, dnešek se má trochu jinak - všichni se cpeme už od rána. Snídaně, svačina, a už aby byl oběd...

Tady je malá ochutnávka od Míši, Evy a Dany.Pavel20. 5. 2008 8:30 Před týdnem se mi poštěstilo vyhrát 920 000 euro. To je v přepočtu okolo 23 milionů korun. Jak? Vlastně jsem měl neuvěřitelné štěstí, nevsadil jsem žádný tiket, nezakoupil žádný los - jen jsem si před mnoha a mnoha lety založil e-mailovou schránku. A, světe div se, vylosovali mě v Nederlandse Staatsloterij!

Všechno vypadalo až příliš věrohodně a honosně, než aby to byla pravda. Také že to samozřejmě žádná pravda nebyla - šlo o podvod, tzv. hoax. To však nemusí být příležitostným uživatelům internetu příliš jasné, proto pozor: 

Když mi přišel první mail, že můj účet vyhrál astronomickou částku, řekl jsem si, že vyzkouším podvodníky kontaktovat. Výhru jsem si tedy otestoval - komu by se nehodilo dvacet tři milionů, že :)? Odpověděl jsem (odeslal zpátky přidělená identifikační čísla výhry) a dostal druhý mail, tentokrát už po mě chtěli osobní údaje a naskenovanou občanku.

Bylo na čase začít trošku prověřovat. Zjistil jsem, že Nederlandse Staatsloterij skutečně existuje. Našel si jejich stránky, kde jsem byl na jednom odkaze varován před podvodnými e-maily tohoto druhu. Pro jistotu jsem ještě napsal mail přímo do loterie, načež jsem se dozvěděl, že se jedná skutečně o podvod, že se mi omlouvají. Jestli chci prý hrát jejich loterii, musím si zakoupit los. Padadadam...

Za ten krásný večer snů, při kterém jsme si s ženou představovali, jaký že domek si pořídíme a koho všeho obdarujeme, to stálo! Díky, drazí podvodníci!

Jakub
 


Milé čtenářky, spustili jsme blog – tedy jakýsi deníček dění v redakci. Budeme psát vážně i nevážně, dozvíte se, co je u nás nového, co kdo z redaktorů právě prožívá, připravuje, v diskusi se nás můžete ptát na cokoli, když se nám bude chtít, odpovíme. :) Bude to místo pro postřehy, vtipné komentáře i příběhy ze života, které budou přibývat v průběhu celého dne.

Ale pozor – blogem chceme dělat radost vám i sobě, proto ho berte jako naši „domovskou“ stránku, kde se pořádně vyřádíme. A stejně jako vy byste doma nestrpěly protivné návštěvy, my je zde také nechceme. Takového hosta byste vyhodily, stejně budeme postupovat i my.

Takže – čtěte a chvalte nás... :) V opačném případě zkuste Ženu-out nebo Perly. :)

Reklama