16. 5. 2008 13:35 Tak tenhle návod prý vyšel v časopise Vlasta někdy v roce 1950.

Když už budete myslet na ty "vagóny chlupatých chlapů", nezapomeňte se podívat do tohoto dnešního článku..:o)

Pavel
16. 5. 2008 11:10 
Dnes nás svou návštěvou poctila bývalá šéfredaktorka našeho magazínu Markéta Breníková.

Přišla i s malým Otíkem a povyprávěla o strastech a radostech kojící maminky.
Všichni jsme dělali opět: "Ťu, ťu, ňu, ňu" a posadili hlas znatelně výš. Otík ale jasně vyjádřil, co si o nás myslí. Koukněte na video:
A omlouvám se, že jsem Markétu nenechal historku dovyprávět. Já se soustředil na mrně.16.5.2008 10:32 Drazí kolegové, se slzami v očích vám všem děkuji za vaši obětavou péči. Instruktážní film jsem si obratem stáhla na CD a uložila mezi oblíbené celovečerní filmy. Před odchodem domů si jej samozřejmě ještě několikrát přehraji, abych při svém druhém pokusu obstála se ctí. :-))

Michaela


16.5.2008 10:20 Milá Míšo, všechny jsi nás nesmírně pobavila.

A protože tě čeká ještě odchod domů, máme pro tebe natočený krátký instruktážní film.

Účinkuje šéfredaktor Pavel

Kamera Radek

 

 


16. 5. 2008 9:41 V redakci je zvykem, že jednou týdně má jeden z redaktorů službu, která obnáší ohlídání a vkládání novinek, editaci a nově také péči o redakční blog. Několik služeb jsem již měla, ale díky nezměrné starostlivosti Jakuba, který mě pokaždé ráno nechal dospat a ranní povinnost udělal za mě, jsem ještě nikdy nevkládala tu první novinku. Také se mi ještě dosud nepodařilo přijít do redakce jako úplně první. Přestože mám tři klíče, vždycky jsem používala jen dva. Dnes ráno na mě čekaly dveře, které jsem tu nikdy před tím neviděla. Přísahala bych, že tu včera nebyly. Řekla jsem si: „Ha, to je ten třetí klíč!“ a odemkla jsem třetím klíčem. Deset minut jsem pak zoufale lomcovala  klikou, odemykala a zase zamykala, zkoušela tahat i tlačit, visela jsem na klice jako pitbul v domnění, že je zapadlý zámek, a nic – dveře byly neoblomné…

 

Ty mršky jsou totiž  z a s u n o v a c í !

 

Michaela

 


16.5.2008 9:40 Milé čtenářky, od včerejška jsme spustili blog – tedy jakýsi deníček dění v redakci. Budeme psát vážně i nevážně, dozvíte se, co je u nás nového, co kdo z redaktorů právě prožívá, připravuje, v diskusi se nás můžete ptát na cokoli, když se nám bude chtít, odpovíme. :) Bude to místo pro postřehy, vtipné komentáře i příběhy ze života, které budou přibývat v průběhu celého dne.

Ale pozor – blogem chceme dělat radost vám i sobě, proto ho berte jako naši „domovskou“ stránku, kde se pořádně vyřádíme. A stejně jako vy byste doma nestrpěly protivné návštěvy, my je zde také nechceme. Takového hosta byste vyhodily, stejně budeme postupovat i my.

Takže – čtěte a chvalte nás... :) V opačném případě zkuste Ženu-out nebo Perly. :)

Reklama