Jóga se těší velké oblibě, pokud jste ji ještě nevyzkoušeli, rozhodně se do ní pusťte. Na józe je skvělé, že je vhodná pro každého, bez rozdílu věku.
Jaké je naše jógové desatero? Proč cvičit jógu? Přečtěte si tipy, které připravila Marie Cicvárek Fléglová, instruktorka jógy, Solo Bueno jóga studio:
5c76a1e217e5dobrazek.png

  • Díky józe získáte krásné, pružné a štíhlé tělo, a tak se těmto sportům věnujte minimálně dvakrát týdně.
  • Alfou a omegou je správné dýchání. Nikdy na něj nezapomínejte. Nejen, že bude tělo lépe pracovat, ale také pak budete lépe spát, méně se stresovat...
  • Věděly jste, že jóga omlazuje a bojuje proti stárnutí? Pokud tedy toužíte po krásném a mladém vzhledu, pusťte se do cvičení. Taková pozice svíčky, to je stokrát lepší než třeba nějaký anti-aging krém.
  • Vždy volte pohodlné oblečení, které vás nikde nebude rdousit, hrnout se nebo tlačit.
  • Tou nejlepší variantou na pomalejší sporty jako je jóga, jsou dlouhé nebo 7/8 legíny.
  • Vsaďte na vysoký pas – schová bříško, nebudete se muset neustále kontrolovat, protože přiznejme si, to děláme i během cvičení, a navíc si k nim budete moci obléknout už jen podprsenku. Výhra na třetí!
  • Když jsme u těch podprsenek, bohatě vám postačí základní opora nebo krátké a pevné topy.
  • Kromě stylového outfitu (a že jich můžete mít) vám jistě při cvičení bude radost dělat vaše vlastní krásná jógamatka. Určitě vás bude bavit fakt, že stylů je nekonečně mnoho a zaujme vás při výběru nejeden motiv, ale nezapomínejte se zaměřit také na to, aby byla funkční a neklouzala.
  • Pro všechny, které podlehly sociálním sítím a sdílení zážitků ze svého života. Pozice jógy nebo pilates jsou skvěle fotogenické. Takže kromě toho, že něco uděláte pro své tělo, ještě se pochlubíte tím, co umíte.
  • Nezapomeňte, že s pohybem je také spojený zdravý jídelníček a pitný režim. Naší radou je zařadit do snídaně cereálie. Třeba cereální sušenky, které máte rádi.

obrazek.png
Podívejte se na fotografie, jak jsme si hodinu krásně užili! Děkujeme značce BeBe Dobré ráno, která byla partnerem naší akce a připravila pro všechny krásné dárky –  jogamatky, podložky na cvičení a snídaňové balíčky s oblíbenými sušenkami BeBe Dobré ráno!

Víte, že i sušenky BeBe Dobré ráno mají svou jogínku? BeBe Na měkko s borůvkou -  spolu s touto novinkou byla minulý rok spojená zajímavá reklamní kampaň, v animovaných spotech představí produkt s borůvkovou příchutí personifikovaná sušenka cvičící jógu.
5c76a1f651458obrazek.png

Naše články:

Reklama