persil expertV prosinci jsme vám představili novinku ze světa praní spolu s tématem dávkování pracích přípravků. Dostali jsme do redakce vzorky tohoto prášku, který jsme moc rády vyzkoušely. Chceme se s vámi podělit o naši zkušenost.

O Persilu Expert jsme psali v těchto článcích:

 

Jaká je naše zkušenost?

Klára Křížová
Ráda napíši o své zkušenosti s novým Persilem Expert. Krásně voní, má výraznou příjemnou vůni. V rámci předvánočního úklidu jsem v něm vyprala hutný závěs, který máme na chodbě. Pověsila jsem jej ještě vlhký, aby proschnul na místě, kde visí. Celou chodbou se linula krásná vůně prášku. Persil Expert je velmi dobrý a je skvělé, že i když je ho fyzicky méně, přitom pere se stejnou sílou. Díky koncentraci tedy menší balení vydá za dřívější větší. Naučilo mě to i odměřovat dávky, abych toho nedávala zbytečně moc do pračky, jako jsem to dělala dřív.

Klára Wimmerová
K testování jsem se ráda připojila, peru dost často... asi jako každá žena. Poslední dobou peru výhradně v gelových prostředcích, ani nevím proč, nějak jsem si na ně zvykla. Takže jsem si zase po delší době mohla vyzkoušet prášek.

Dala jsem do pračky bílou bavlnu, hlavně manželova trička, která nosí pod košile nebo na cvičení, a také jsem přidala jeho „nové“ kimono, které si koupil od kamaráda. Kimono leželo pár let ve skříni, téměř nepoužité, a bylo trochu „zašlé“. Tak jsem byla zvědavá, jak si s ním Persil Expert poradí.

Už při vytahování z pračky jsme oba zvědavě kimono prohlíželi, jak dopadlo. A překvapil nás výsledek - kimono hezky zářilo, bílá barva se zintenzivnila a zašedlost ustoupila. Ostatní prádlo taky svítilo čistotou, takže jsme s výsledkem praní byli spokojení oba, já i manžel. :)

Zuzana Sommerová
Persil Expert má stejně jako ostatní prášky značky Persil jednu zásadní vlastnost - úžasně voní.
A pere také výborně. Na prádle nezůstávají skvrny a i barvy vypadají výrazně.
Vyzkoušela jsem ho na takzvané „psí povlečení“, ve kterém se válí naše psí smečka. Jak je patrné, znečištění těchto kousků je opravdu řádné. Vyprané bylo opravdu kvalitně. A vonělo krásně.
Příjemné je dávkování - vzhledem k tomu, že dávka je menší než u ostatních prášků, člověk má pocit, že pere nejen kvalitně, ale i laciněji.

Dana Svobodová
Možná to bude znít divně, ale prací prášky si vybírám hlavně podle vůně. Nemám možnost sušit prádlo na čerstvém vzduchu, takže je pro mě vůně prioritou. Persil Expert, který jsem získala, mi padl do noty hned na první přičichnutí, takže si hned na začátku získal mé sympatie.
Své oblečení sice už moc nezašpiním, ale mám ráda čisté a voňavé věci, takže peru často. A protože chci své oblíbené kousky zachovat co nejdéle pěkné, uvítala jsem, že Persil Expert pere dobře i při velmi nízkých teplotách. Jsem na výsost spokojená, a to samé bych přála i dalším spotřebitelkám.

Saša Stušková
Peru poměrně často, tak 3x týdně. Ve výběru pracích prostředků jsem dost konzervativní, pořád kupuji jeden a ten samý prášek a k tomu jednu a tu samou aviváž.
Ale nedávno nastala změna, u které zase dlouho (konzervativně:)) zůstanu, a to ráda.
Dostala jsem totiž prací prášek Persil Expert. Když jsem ho poprvé zkusila, zapomněla jsem na ložní prádlo a ručníky dát vyšší stupeň hřejivosti a nechala tam pouze 50. Podotýkám, že ručníky byly značně znečištěné.
Ale i při této nízké teplotě bylo prádlo velmi dobře vyprané a ještě i nádherně vonělo. Persil Expert bych nazvala klidně „dva v jednom“, jeho vůní ušetřím i za aviváž. Už u něho zůstanu. Také mi vyhovuje nižžsí dávkování, díky jeho koncentraci.

Jaký je nový Persil Expert?

Unikátní nová receptura pracího prostředku Persil Expert obsahuje vysoce účinný tekutý odstraňovač skvrn. Ten se díky nové technologii podařilo uzamknout do malých mikro-kapslí pro dosažení ještě větší výkonnosti při odstraňování skvrn. Mikro-kapsle ulpí přímo na skvrnách, kde začínají působit od prvních okamžiků pracího programu.

Persil Expert je obzvlášť silný na odstraňování skvrn od marmelád a ovoce. Díky vylepšenému enzymatickému koktejlu je ještě účinnější na skvrny od dětské výživy, citrusového ovoce, banánů a zmrzliny. Po použití pracího prostředku Persil Expert je tak zajištěna dokonalá čistota vašeho prádla.
Inovované složení prostředku Persil Expert se vyznačuje nejen vysokou účinností, ale i koncentrací. To přináší spotřebitelům samé výhody. Větší koncentrace znamená o 20 % menší balení. Umožňuje to vyprat stejné množství prádla jako dříve i přesto, že obsahuje méně pracího prostředku. Například 4,8 kg balení nového Persilu Expert vystačí na 60 dávek, zatímco dříve bylo na stejné množství prádla třeba 6 kg pracího prostředku. Snížení objemu a hmotnosti balení se také snadněji přenáší, skladuje a vytváří také méně odpadu.

Více na www.persil.cz

Reklama