5f858575e9f3cobrazek.png

Harry, Hermion, Ron, profesor Snape nebo Draco Malfoy se u nás nyní skloňuje ve všech pádech. Osmiletou Františku nadchl svět, který stvořila britská spisovatelka Joanne Rowlingová. V autě posloucháme už několik měsíců audio knížky a několik prvních filmů jsme viděli již několikrát. Pokud se u nás doma sejde podobně nadšené dítko, hned se čaruje a hůlky vysílají různé kletby. Asi není nutné zmiňovat, že možnost testování přijala dcera s opravdu velkým nadšením...

Sběratelské figurky jsou v magických krabičkách a předem netušíte, která z nich se uvnitř skrývá. Máte celkem deset možností a poté máte bradavickou partu hlavních hrdinů téměř kompletní.

Každá krabička má tři okénka a ty obsahují celkem sedm překvapení. V prvním z nich objevíte malý erb, který odhalí, do jaké koleje postavička patří. Stačí papírový erb chvíli třít prstem. Ve druhém okénku najdete papírek, jež očividně něco skrývá. Až za pomoci vody se dozvíte jeho nápis (kouzelnou formuli). Dále balení obsahuje figurku, doplňky (zlatonku, koště, sovu Hedviku, lahvičku s lektvarem či hůlku...) a letáček s ostatními figurkami do sbírky. 

5f8589bf3719dobrazek.png

Naše krabičky obsahovaly Harryho Pottera a profesora Severuse Snapea a obě postavičky byly krásné, propracované do detailů. Nadšení bylo veliké. Tedy do doby, než mladší Matylda ztratila pidi hůlku a my ji deset minut hledali. Pro zapálené fanoušky a fanynky jako je naše Fanynka rozhodně doporučujeme. Radost zaručena. A Vánoce se blíží…

Magické krabičky YUME Harry Potter se nově pyšní i dvěma cenami v britské soutěži BlogOn Toy Awards v kategorie Collectible Toys a Licensed Toys, kde se umístily na první místě. 

Magické krabičky YUME Harry Potter - sběratelské figurky zakoupíte na www.pompo.cz.

md-Pompo1.png

Reklama