V redakci proběhlo další testování sladkostí, tentokrát se zkoušely bonbony Wertherʼs Original. Všechny jsme milovnice sladkého, takže naše hodnocení nemohlo dopadnout jinak, než kladně.

A co všechno jsme testovaly?

  • Werther´s Original: opravdu jedinečný krémový bonbon, který oslazuje lidem život již celé generace.
  • Werther 's Original Cream Toffees soft - měkké smetanové karamelky.
  • Werther 's Original Creamy Filling - smetanové bonbóny s karamelovou náplní.
  • Werther 's Original Chocolate Toffees - karamelové karamely v čokoládě.
  • Werther 's Original Sugar free - krémový, smetanový bonbón, bez cukru.

Karamelky Werther\\'s Original

Vendula Kubalíková

Karamelky Werther's Original mám spojené s dětstvím a zvláštními příležitostmi. Vozili jsme si je totiž po revoluci z Rakouska. Byla jsem příjemně překvapená, kolik druhů karamelek firma nově nabízí. Od známých tvrdých karamel, přes malé kapesní balení do kapsy po měkké čokoládové bonbony s karamelovou náplní uvnitř. A ty u mě vyhrály na plné čáře! Čokoláda a slaďoučký měkký karamel, skvělá kombinace.

Julie Hájková

Karamel, to je moje. A když se ještě spojí s máslem a smetanou, je těžké odolat. Testování bonbonů Wertherʼs Original jsem si tak vážně vychutnala. Ze všeho nejdřív mě překvapila široká nabídka – do té doby jsem netušila, kolik druhů karamelových dobrot tahle značka nabízí. Brzy jsem ale objevila jasného favorita, byť jsem si zpočátku myslela, že jím zůstanou klasické tvrdé bonbony, které mám ozkoušené. Na celé čáře u mě vyhrály karamely v čokoládě Werther 's Original Chocolate Toffees. Dobrá čokoláda navrchu a uvnitř ještě lepší karamel! Radost mi udělala i méně kalorická varianta bonbonů Werther 's Original Sugar free. Sice je na nich trochu znát, že jsou bez cukru, ale člověku pak jako zázrakem připadá, že sladký prohřešek vůči dietě není až tak velký.

Klára Křížová

Karamelky jsou jedny z mých oblíbených bonbonů a do tohoto testování jsem se vrhla s chutí. Chutnaly mi úplně všechny druhy a rozhodně mě přesvědčily o jejich dalším pořízení.

Kristína Vodičková

Aby se ke mně na testování dostaly mé odjakživa nejoblíbenější karamelky, bylo vždy mé přání, a to se mi teď splnilo. Asi od šesti let miluji Werther´s Original tvrdé cucací karamelky. Mám je spojené s prázdninami u prarodičů, kam je vždy někdo z rodiny jednou za čas vložil do misky se sladkostmi. Werthersky byly vždy to nejlepší a opravdu jsme je dostávali výjimečně a pro mě takové dodnes zůstaly - jen za odměnu. Z testovaných kousků jsou pro mě tyto klasické tvrdé opravdu to nejlepší a na druhé místo dávám měkké mléčné karamelky - ty jsou návykové, protože pytlíček jsem snědla na posezení. Takže doporučuji kupovat opravdu jen za odměnu, jinak nám do léta naroste pupek. :)

Klára Tichá

Karamel je jedna z mých oblíbených příchutí, ale Werther´s Original jsem ještě donedávna neochutnala. Jsem ráda, že tato značka vyrábí několik variant od měkkých karamelek, přes tvrdé až po kapesní balení bez cukru. Těžko ale říct, který druh je nejlepší, i když spojení čokolády a karamelu u mě asi vede nejvíc :)

Reklama