Tělový balzám Onclé s kmenovými buňkami

Tělový balzám Onclé s kmenovými buňkami je navržen pro péči nejen o pokožku, ale také o pleť. Díky vysokému obsahu vzácných BIO olejů (šípkový, mandlový, meruňkový, broskvový, Inca Inchi) poskytne pokožce komplexní výživu a hloubkovou hydrataci. Další cennou složkou je 3D kyselina hyaluronová, která cíleně působí na drobné nedokonalosti pleti a činí tak z balzámu účinného pomocníka v boji proti drobným nedokonalostem pleti i pokožky, jako jsou vrásky, celulitida či strie. Jedinečná receptura a přísně vybírané suroviny dělají z tělového balzámu Onclé nepostradatelného pomocníka v každodenní péči o pokožku, který je vhodný i pro tu nejcitlivější pleť. Vyrábí se ve dvou variantách balení – 35 ml a 200 ml s pumpičkou. 

Karolina Waberová, redaktorka
Tělové balzámy moc nepoužívám, ale musím říct, že tento od Onclé mě mile překvapil. Měl by pomáhat proti striím a celulitidě, ale ani na jednu věc zatím netrpím. Musím však říct, že po dlouhodobém používání balzám dokáže pokožku vypnout a na dotek je velmi hebká. Proto věřím, že může klidně pomoct i s celulitidou. Co se týče vůně, krém v sobě nemá zbytečnou parfemaci, což je dobře. Obsahuje hlavně rostlinné kmenové buňky, které pomáhají pokožku regenerovat.

Veronika Bulánková, redaktorka
Strie a celulitida. Šťastná to žena, která ani jedním tímto estetickým problémem netrpí. Já bohužel patřím k té většině, která nějakou tu strii a nějaký ten ďolíček má. Tělový balzám od Onclé slibuje, že projevy těchto neestetických problémů zmírní. A to díky obsahu kmenových buněk. Krém má jemnou, nevtíravou, ale příjemnou vůni. Snadno se roztírá a takřka okamžitě se vsákne. Věřím, že jeho super složení po pravidelném používání zmíněné problémy zmírní.

Elly, blogerka
Tělový balzám Onclé s kmenovými buňkami jsem začala testovat před krátkým časem. Kosmetiku Onclé mám velice ráda, je moje oblíbená a používám ji také pro Žofinku. Už po krátkém používání můžu říct, že jsem moc spokojená. Kromě krásné vůně, na kterou jsem u výrobků Onclé zvyklá, má i tento balzám velice příjemnou konzistenci. U Onclé se mi líbí, že jde o přírodní kosmetiku a stejně tak i tento balzám obsahuje velké množství přírodních olejů, které pokožku vyživí, regenerují a také ochrání. Většího výsledku se určitě dočkám po dlouhodobějším používání. Teď můžu říct, že po více než týdnu užívání je pokožka vláčnější a jemnější.

Čtěte také:

Reklama