Krásné počasí, letní teploty a sluníčko, kdo by odolal slunečním paprskům! Minulý týden jsme měli redakční party spojenou s grilováním, akce se konala kolem oběda na střeše hotelu MOSAIC HOUSE. Bylo nádherné počasí, sluníčko pálilo a my jsme se skvěle bavili. Jen nám to sluníčko sežehlo pokožku, kterou jsme si dostatečně nechránili. Proto se nám náramně hodila tělová mléka, která aktuálně testujeme.

panthenol

Jakou má zkušenost s PANTHENOL Omega Tělové mléko s rakytníkem, který hned použila na svou zarudlou pokožku?

Markéta Škaldová:

Každý rok touto dobou zažívám to samé. Těším se po dlouhé zimě na prvním teplé a slunečné dny, užívám si jich do sytosti a večer pak trpím. Pokožku se snažím chránit, ale ne vždy se to povede. Jako například minulý týden. Šla jsem na oběd, seděla na sluníčku a neuvědomila si možné následky. K večeru se dostavilo známé nepříjemné pálení a zarudnutí. Měla jsem však po ruce, pro mě novinku, PANTHENOL Omega Tělové mléko s rakytníkem. Byl ideální čas jej otestovat.

Je skvělý! Opravdu. Eliminoval zčervenání a příjemně rozpálenou pokožku ochladil. Navíc se mi líbila jeho příjemná vůně. Opomenout nesmím ani rychlé vstřebání krému. Nesnáším pocit mastnoty, takže to bylo pro mě velké plus. Sama za sebe můžu říct, že PANTHENOL omega Tělové mléko s rakytníkem bude můj zaručený letní zachránce pro dny, kdy to možná opět přeženu na slunci.

pathenol

Klára Křížová:

Tolik jsem se těšila na slunečné dny, že jsem se zapomněla namazat ochranným krémem. Byla jsem odpoledne běhat, běh trval asi hodinu a půl a večer jsem zjistila, že mám hezky zarudlé ruce a krk. Proto jsem po koupeli sáhla po tělovém zklidňujícím mléku

PANTHENOL omega s aloe. Aloe miluju, vždy mi velmi pomůže. Mléko bylo krásně chladivé, jemné a šetrné k podrážděné kůži. Během dvou dnů mazání tímto mlékem zarudlá místa zmizela a pokožka se dostala zpět do dobré kondice. Můžu toto mléko doporučit – nejen na dovolenou, kde se plánujete slunit, ale i pro běžné dny, kdy sluníčko spaluje nezakrytá a nenamazaná místa těla.

PANTHENOL omega Tělové mléko s rakytníkem 9%

  • eliminuje zarudnutí pokožky po slunění
  • ochlazuje pokožku
  • hydratuje a regeneruje
  • rychle se vstřebává
  • s exotickým brazilským parfémem

Tělové mléko s rakytníkem, díky vysokému obsahu D-Panthenolu 9% a výtažku z rakytníku, účinně a rychle zregeneruje pokožku vystavenou slunci. Pokožku ochlazuje a eliminuje nepříjemné projevy nadměrného slunění jako je její zarudnutí a pálení. Na pokožce se snadno roztírá a vstřebává. Jeho vůně inspirovaná luxusním parfémem vám okamžitě navodí pocit pohody.

PANTHENOL omega Tělové mléko s aloe vera 9%

  • obsahuje 9% D-panthenolu pro maximální regeneraci
  • ALOE VERA pro extra vysokou hydrataci pokožky
  • příjemná parfemace
  • navíc alantoin a vitamínový komplex
  • bioaktivní ochrana pokožky proti stárnutí

Mléko s obsahem D-panthenolu a Aloe Vera bylo vyvinuto speciálně pro efektivní regeneraci pokožky podrážděné například slunečním zářením či koupáním. Díky obsahu vitamínů A, E, F, tělové mléko příznivě působí proti stárnutí pokožky, napomáhá její rychlé regeneraci a je vhodné pro všechny typy pokožky.

Snadno se nanáší, rychle se vstřebává a nezanechává na pokožce mastný film. Přípravek neobsahuje parabeny, proto vaší pokožce nabízí maximálně šetrnou péči ani chemické konzervační látky či barviva.

Více na www.pan-thenol.cz

Těšíme se na čtenářské testování a na naše spřátelené blogerky, jaké budou jejich recenze. My jsme v redakci s oběma mléky velmi spokojené.

Reklama