5b17dde89ed01obrazek.png
Klára Křížová, obchodní ředitelka

Musím říci, že KLORANE jsem si doteď spojovala pouze s péčí o vlasy a velmi mile mne překvapilo, že tato značka rozšířila své produkty i do řady spojené s péčí o tělo. Všechny čtyři kolekce jsou velmi povedené. Když je testujete, najednou nevíte, který je pro vás ten TOP produkt. Nakonec jsem se rozhodla pro kolekci Listů fíkovníku, protože mám ráda sladší vůně. Sladká vůně fíků je smyslná a velmi pozitivní. Myslím, že pokud má někdo sušší kůži, určitě ocení kolekci Květy cupuaçu. Za mne mohu všechny kolekce doporučit. Vzhledem k tomu, že je všechny přípravky prodávají v lékárně, nechte si je všechny vyskládat a dejte si chvíli rozjímání nad jejich vůněmi. Nechte je chvíli uležet, provětrat a teprve pak se rozhodněte, kterou si koupit.

Marie Cicvárek Fléglová, redaktorka

Musím se přiznat, že jsem se s kosmetikou KLORANE setkala na vlastní kůži (doslova) teprve nedávno. A hned se fofrem zařadila mezi mé oblíbence. Vlasovým produktům jsem věrná, ale novinky na tělo mě naprosto nadchnuly. Mám ráda tělové krémy, které příjemně voní, a navíc dokonale hydratují a vyživí pokožku na maximum. Dávám tedy sbohem mandlovým a jiným máslům a vítám máslo cupuaçu. Ta intenzivní péče stojí rozhodně za to. Moje nožky jsou díky těmto novým produktům KLORANE pořád jako ze žurnálu. 
5b168c31d320eobrazek.png

Kristina Vodičková, editorka

Se značkou KLORANE se seznamuji asi tak rok a zatím jsem měla téměř se vším jen ty nejlepší zkušenosti. Baví mě jejich vlasová péče a jsem ráda, že rozšiřují řadu i na tělo. Z tělových krémů jsem se hned zamilovala do fíkového, který nádherně voní, a jak se rychle vstřebává do pokožky, to mě baví moc. Jsem ráda, že jsem si mohla poslechnout, jak značka vznikala a jaké mají jednotlivé složky, které používají, vliv na pokožku. Krémy i sprchové gely se skvěle hodí na nadcházející letní období, protože jsou lehké, a jak už jsem říkala, krémy se rychle vstřebávají a člověk se pod nimi více nepotí, což bývá problém s hutnými krémy. Fíková a ibišková řada mě baví nejvíce.

Žaneta Podlahová, produkční marketingu

Miluji sladší vůně, ale ne ty přehnané, jako lepící se lízátko, ale jemné, jako letní vánek. Proto si mě získala produktová řada s Listy fíkovníku. Dokonalá souhra sladké vůně fíků a jemného bílého čaje. Tělové mléko je opravdu velmi hydratační, pokožka je po něm tak hebká, plná hydratace a narozdíl od většiny tělových mlék nemám mastný či „ulepený“ pocit. A sprchový gel? To je balzám na duši. Pokud se chcete trochu rozmazlit, doporučuji si dát sprchu a pak své tělo zahalit do hebkého sametu másla cupuaçu. Takové malé, ale zato kvalitní domácí lázně. 
5b168c4f5f7ffobrazek.png

Hana Růžičková, obchodní zástupce

Měla jsem možnost otestovat sprchový gel a hydratační mléko od firmy KLORANE s biomáslem cupuaçu. Vzhledem k tomu, že mám velmi suchou pokožku, tak jsem se na testování těšila.

Nejprve jsem zjišťovala, co to je cupuaçu, protože jsem o tomto názvu nikdy neslyšela. Cupuaçu je strom, který roste v deštných pralesích Amazonie. A na něm rostou exotické plody - ořechy s přezdívkou „brazilské velkokvěté kakao“. Také jsem se dozvěděla, že cupuaçu je fajn nejen na tělo, ale i do těla, je to i velmi zdravá potravina.

První, co vždy udělám, tak zjišťuji vůni. Sprchový gel voní pro mě velmi příjemně, je to teplá a čistá vůně. A samotné mytí, to je pohádka. Sprchový gel má skvělou klouzací konzistenci, krásně klouže po kůži, z mytí se stává rituál :-)! Nechtělo se mi ani skončit. Po opláchnutí jsem vůbec neměla svíravý pocit vysušené pokožky.

A péči jsem zakončila použitím tělového mléka. Opět krásná vůně čistoty, příjemná konzistence, lehce se roztírá. Co oceňuji, že se tělové mléko rychle vsakuje a nemám pocit ulepenosti.

Opravdu úžasná hydratační schopnost. Celé tělo je po použití krásně vláčné a pocit vláčnosti vytrvá dost dlouho. Musím pochválit i aplikaci. Jednoduše se stlačí aplikátor a mléko bez námahy vyteče ven. Po použití stačí otočit aplikátorem a obsah je zabezpečen před nechtěným únikem, třeba při cestování.

S oběma produkty je radost o sebe pečovat. Na suchou pokožku vřele doporučuji, je to balzám nejen na tělo, ale i na duši.

Vyzkoušely jsme tyto novinky KLORANE

Kolekce Květy cupuaçu Pro chvíle relaxu

Kolekce Květy cupuaçu má nejvyšší koncentraci bio másla cupuaçu. Má jemnou a relaxační parfemaci s nótami frézie a vůní čerstvě vypraného prádla přinášející zklidnění. Tato řada je vhodná pro suchou i velmi suchou kůži. V kolekci najdete intenzivně vyživující tělové mléko a sprchový gel

Kolekce Květů ibišku Energizující esence

V kolekci se vůně Květů ibišku snoubí se zimolezem a pivoňkou, zvýrazněné dotekem vinné révy. Tato řada je vhodná pro všechny typy kůže. V kolekci najdete tělové mléko a sprchový gel.

Kolekce Extrakt z yuzu Osvěžující citrusy

Parfemace Extrakt z yuzu s ultra lehkými nótami a nakyslými nótami kůry yuzu oživuje vůně neroli, přinášející pohodu podpořenou vodním mechem. Tato řada je vhodná pro všechny typy kůže. V kolekci najdete tělové mléko a sprchový gel.

Kolekce Listů fíkovníku Povzbuzující koncentrát

V této kolekci přenáší vůně Listů fíkovníku naši mysl pod tento majestátní strom, na strávení siesty skryti před žhavým sluncem. Cítíme sladkou chuť fíků a jemnost bílého čaje, které se mísí s nótami frézie.

Hlavní ingrediencí těchto krásných přípravků je bio máslo cupuaçu. Obsahuje nenasycené mastné kyseliny s dvojím účinkem na kůži: výživou a hydratací. Máslo se získává z plodu amazonského stromu, název pochází z indiánského jazyka Tupi. „CUPU“ znamená „podobající se kakau“ a „UAÇU“ znamená „velký“. Místní obyvatelé od nepaměti sklízí jeho majestátní plody, ze kterých získávají vysoce vyživující máslo pro pokožku. Při zkoumání tohoto plodu botanici zjistili, že jeho vyživující schopnost je 1,5x VYŠŠÍ než u proslulého bambuckého másla (karité).  KLORANE tuto aktivní látku, pěstovanou biologickým zemědělstvím podle ekologicky zodpovědných postupů, využívá pro svou smyslnou řadu přípravků péče o tělo.

Všechny produkty kosmetiky KLORANE koupíte v lékárně.

Více na https://www.klorane.com/cz-cs.

Přečtěte si také:

Novinky KLORANE: Vyzkoušely jsme nádherné novinky pečující o tělo