OI000459.jpg

Díky šetrné výrobě bez použití chemikálií vynikají jemností a měkkostí a pomáhají snižovat riziko vzniku alergických reakcí. Výrobky Bel Nature byly dermatologicky testovány a jsou vhodné i pro citlivou pleť.

Testovaly jsme tampóny BEL Nature Bio a vatové tyčinky Bel Nature.

Vendula, zástupkyně šéfredaktora

Možná se budu opakovat, ale velmi mi záleží na naší planetě a rozhodla jsem se jít ekologickou cestou. Jiné než ekologické čisticí přípravky u mě doma nenajdete, velkou část šatníku pro své děti, ale i sebe pořizuju v second-handu či dědím, snažíme se vařit více ze zeleniny, luštěnin a omezovat maso a upřednostňuji i ekologickou kosmetiku. Ekologie není naší alfou omegou žití, ale ve chvíli, kdy máme volbu, upřednostníme ji. Z tohoto důvodů jsem si i pořídila pratelné odličovací tampóny. Ale přiznávám se, že mi nevyhovují, nemám pocit, že odlíčí pokožku dokonale, navíc spotřeba přípravků je mnohem vyšší, což znamená další výdaje i plastový obal… Proto jsem se vrátila k vatovým odličovacím tampónům. I zde platí, že vybírám ty, které jsou vyrobeny férově. Neobsahují zbytky chemie, která by mohly pleť podráždit. Právě takové jsou Bel Nature a za tento výrobek jsem moc ráda. Stejně jako za vatové tyčinky, kde plastová tyčinka je nahrazena papírovou. Malá změna, ale za mě dost podstatná…

Klára, obchodní oddělení

Jak vatové tyčinky, tak odličovací tampóny mi velmi vyhovují, značku Bel mám moc ráda. Tyto výrobky tampóny BEL Nature Bio a vatové tyčinky Bel Nature jsou pro mě inspirací, budu si je kupovat, líbí se mi jejich šetrnost k přírodě. Po testování mohu doporučit.

OI000450.jpg

Marta, editorka

Jsem ráda, když se nějaká firma rozhodne udělat krok kupředu a začne vyrábět ekologické produkty. Takže mě potěšilo, že jsou nyní k dostání i vatové odličovací tampónky Bel Nature Bio a vatové tyčinky Bel Nature. Obojí používám, dokonce od této značky, již řadu let a nyní konečně přišli s produkty ze 100% bio bavlny. Tampónky jsou velmi šetrné k pleti a příjemně jemné. Nepouštějí chloupky a krásně se s nimi pracuje. Bohužel mi příliš nevyhovují pratelné odličovací tampóny, tak jsem ráda, že mohu být alespoň trochu více eko s těmito. Vyhovují mi i vatové tyčinky.

OI000081.jpg

Karolína, redaktorka

Odličovací tampony používám jen opravdu výjimečně, a to, když použiju řasenku nebo si chci odlakovat nehty. Což musí být u příležitosti nějakého plesu nebo velké společenské události. Vadí mi ale, když jsou moc tenké, takže jich potřebuji deset na jedno odlíčení, nebo když jsou příliš hrubé a dráždí mi obličej. Tyto od Bel jsou opravdu jemné a na jedno odlíčení jsem spotřebovala jen dva. Navíc neobsahují zbytečnou chemii. Vatové tyčinky se nelámou, což je u tohoto produktu jedna z největších priorit. Celkově si ale nejvíce vážím toho, že obaly jsou plně rozložitelné v přírodě.

Testovaly jsme:

Bel Nature Bio odličovací tampony - 100% bio vatové tampony

Bel Nature odličovací tampony jsou vyrobeny ze 100% bio bavlny, při jejíž výrobě nejsou použity žádné chemikálie. Díky tomu jsou vhodné i pro velmi citlivou pokožku. Eliminují vznik alergií.

Bel Nature vatové tyčinky - Vatové tyčinky z BIO bavlny

Vatové tyčinky Bel Nature jsou šetrné k vašim uším i k životnímu prostředí. Vlákna se vyrábí ze 100% organické bavlny, takže neobsahují žádné zbytky pesticidů či jiných potenciálně dráždivých látek.

Hodí se proto i pro čištění citlivých dětských oušek a využijete je také při líčení a odličování očí. Vlákna drží na tyčince pevně, nerozmotávají se a nepouští chloupky.

Plastovou tyčinku nahradila papírová, která je podstatně šetrnější k životnímu prostředí. I malé změny pomáhají ve společném boji proti plastovému odpadu.

Více najdete na Lekarnahartmann.cz/bel-nature-bio-odlicovaci-tampony a na Lekarnahartmann.cz/bel-nature-vatove-tycinky

5fa90f44ab036obrazek.png
Naše články:

Reklama