Veronika Bulánková, redaktorka
Pokaždé, když se testuje nějaká sladkost, stojím v první řadě, a produkty od Milky jsou navíc moje srdcovka. Na ochutnání jsem si vylosovala dva produkty. Prvním byly Milka ChocoJaffa piškoty s želé s malinovou příchutí a druhým světlé tyčinky Milka Crunchy Break. Obě sladkosti mi chutnaly stejně, a to moc! Po otevření čokopiškotů se okamžitě rozlinula intenzivní malinová vůně. Piškot byl tak akorát měkký, želé příjemně sladké a opravdu malinové a čokoláda se jemně rozplývala na jazyku. Co se týče tyčinek Crunchy Break dostály svému názvu. Byly totiž super křupavé. Je na nich skvělé, že kromě náplně mají ještě vrstvičku čokolády vespod. Mňam.

Klára Křížová, marketing
Mám ráda všechny sušenky Milka, jsou ideální na malou svačinu nebo jen tak na chuť!


 
Karolína Waberová, redaktorka
Není nic lepšího, než když nám do redakce přijde na testovaní nějaká sladkost. Čím více jich je, tím lépe. Vždy si ji potom dám do šuplíku a mlsám ji, abych doplnila cukry. Od Milky jsem do této doby měla nejraději kravičky Milka a Choco Brownies, které jsou nadýchané a uvnitř je čokoláda. Ty jsem si v létě vzala i s sebou na dovolenou. Nyní je z prvního místa sesunula čokoládová kolečka Milka Choc&Choc. Ty jsou pokryté čokoládou a čokoláda je ještě uvnitř. Nedají se vůbec přestat jíst!

Marta Kratochvílová, editorka

Miluji čokoládu Milka a sladké, takže jsem byla nadšená, že mohu otestovat novinky od této značky. Nejvíc mi chutnaly Crunchy Break. Sušenky s náplní z mléčné čokolády byly tak skvělé, že jsem nemohla odolat a přestat je jíst. Nakonec jsem je musela dát kolegyni, jinak bych snědla celé balení na posezení. Za mne velice návyková sladkost! Dále jsem měla možnost ochutnat Milka Soft Choc & Choc. Tyto „buchtičky“ polévané čokoládou a plněné čokoládovou náplní byly hodně sladké. Ještě víc než předchozí Crunchy Break. Na mne možná až příliš. Chutnaly mi ale moc. Jen jsme jich nedokázala sníst tolik naráz, jako Crunchy Break, což je ale pro mne možná dobře. Kdo tedy miluje sladké, ten si určitě pochutná.

Náš tip, jaké sušenky Milka můžete ochutnat?

  • Milka Crunchy Break
  • Milka Crunchy Choco Break
  • Milka Tender Cow
  • Milka Choc&Choc
  • Milka Jaffa biscuits
  • Milka Jaffa biscuits

Pokud si v říjnu koupíte jakékoliv sušenky Milka nebo softíky Milka, nahrajete svou účtenku do formuláře na MILKA.CZ pak se můžete zapojit do soutěže, kde na vás čeká soustu krásných cen!

Deset soutěžících vyhraje zájezd do Alp v hodnotě 65 000 Kč.

Vyhrát můžete i jednu z 200 originálních keramických dóz na sušenky Milka ve tvaru sovičky Berti nebo dědečka GrandPa.

Soutěž běží do 31. 10. 2019.

Pravidla najdete na MILKA.CZ

Je to krásná inspirace a pokud milujete sušenky Milka, zapojte se do této soutěže!Reklama