Věra Forejtová
5d0b5f0d53e5fobrazek.png

Moje dcera chodí na první stupeň základní školy, a i když umí číst a psát, baví ji, jaké jsou Nestlé NESQUIK® Alphabet hravé cereálie. Písmenka inspirují děti k vymýšlení příběhů a moje dcera miluje zvířecí říši, takže máme při snídani pojmenovanou celou zoo. Cereálie má ráda, snídá je s jogurtem nebo s mlékem několikrát v týdnu. Pro mne je to také dobré – snídaně nezabere skoro žádný čas a vím, že dceři chutná a celou ji sní. Když chodila do školky, měla se snídáním trochu problém, nyní už naštěstí ne.

Klára Křížová
5d0b5fb021355obrazek.png

Cereálie jsem testovala se svou neteří. Miluje musli a cereálie. Pokud si má vybrat, zda si dá ke snídani namazaný chléb se sýrem nebo cereálie, vždy zvolí druhou možnost. Nestlé NESQUIK® Alphabet jí velmi chutná díky kakaové chuti a kombinaci mléka a také ji baví zábavná písmenka, která chytá lžící. Já jsem ráda, tyto snídaňové cereálie obsahují vitamíny a minerální látky a mají o 30% méně cukru oproti běžným cereáliím.

Alena Kolaříková
5d0b5fc6a7821obrazek.png

Moje děti už jsou větší, tak jsem si vypůjčila pro testování dceru od kamarádky, která jde nyní do školy. Hlídala jsem ji, spala u nás několik nocí, tak jsem ji připravila ke snídani Nestlé NESQUIK® Alphabet. Vysvětlila jsem jí, jaká se dá s talířem plným písmenek zažít zábava a protože už většinu písmenek zná, hled se pustila do vyprávění. K jako kůň a co dělá koníček, M jako máma a co dělá její maminka, O jako opice a proč jsou opice legrační. Díky tomu, že jsem talíř zalila vlažným mlékem, nebylo kam spěchat, snídaně ji nemohla vystydnout, tak jsme měly spoustu času na příběhy. Po snídani se mě ještě zeptala, jestli by jí maminka taky mohla koupit písmenkovou snídani. Myslím, že je to dobrá inspirace, jak spojit snídani se zábavou a také tip pro rodiče, kterým děti nechtějí snídat nebo jsou příliš vybíravé.

Testovaly jsme:

Nestlé NESQUIK® Alphabet má lahodnou, jedinečně kakaovou chuť, důležité živiny pro výborný start do nového dne. Určitě oceníte, že obsahuje o 30 % méně cukru oproti běžným dětským cereáliím.
5d0b91e6eee72obrazek.png

Inspirujte se zábavným videem

Benefity novinky Nestlé NESQUIK® Alphabet:

  • Vysoký obsah celozrnné mouky (58%)
  • O 30 % méně cukru oproti běžným dětským cereáliím
  • Vysoký obsah vlákniny
  • Vitamíny a minerální látky
  • Bez umělých aromat
  • Snídaňové cereálie Nestlé NESQUIK® Alphabet jsou zábavou pro celou rodinu, při které si můžete vymýšlet nové příběhy každý den

5d0b5fdd827caobrazek.png
Přečtěte si také:

Více najdete na NESTLE-NESQUIK.CZ
5d0b5f9d4da9cobrazek.png

Reklama