Zajímalo nás, jak parfémové perly fungují. Často se totiž stane, že vůně například z aviváže velmi rychle vyprchá. S novou řadou parfému na prádlo Silan Perfume Pearls budete mít senzační zážitek z vůně, který přetrvá po dobu až 20 týdnů. Díky technologii Micro-Pearls se vůně uvolňuje při každém pohybu.

Jak použít tuto novinku?

Pro dlouhodobou a intenzivní vůni jednoduše nasypte Silan Perfume Pearls do bubnu pračky a vyperte jako obvykle. Silan Perfume Pearls jsou vhodné pro všechny teploty praní a barvy tkanin.

Jak jsme s novým Silanem Perfume Pearls byly spokojené?

Klára Křížová

Použití je opravdu jednoduché a líbí se mi, že se může dát prádlo s novinkou od Silanu i do sušičky. Prala jsem normální oblečení i sportovní věci, funkční trička, které nikdy neperu s aviváží, protože vím, že se to nesmí. Novinku Silan Perfume Pearls lze použít i na sportovní prádlo. Musím říci, že opravdu všechny tři varianty nádherně parfemované. Když prádlo složíte, krásně voní. Jakmile si ale něco vezmete na sebe, například košili, tričko, kontaktem, jak se látka dostává do pohybu, se oděv krásně rozvoní. Baví mě, že mi konečně hezky voní i trička a kalhoty na sport. Nemůžu říci, zda oblečení bude vonět až 20 týdnů, 5b30deec09e43obrazek.pngprotože testuji teprve tři týdny, ale už nyní vidím a hlavně cítím, jak je prádlo nádherně provoněné. A to, i když vše suším v sušičce.

Žaneta Podlahová

Musím říct, že Silan Perfume Pearls je moje nová závislost. Když si doma uklidím, vyperu povlečení a veškeré oblečení, přijde mi najednou vše dokonalé (smích). Když jsem vyzkoušela tento malý zázrak, nechtělo se mi ani vylézt z pokoje, protože se celou místností linula tak opojná, svěží vůně, jež si vás naprosto podmaní. Perliček stačí přidat do bubnu pračky opravdu málo a vůně prádla je intenzivní několik týdnů po vyprání. Rozhodně tuto „vychytávku“ všem doporučuji!

Michaela Malečková

Silan Parfum Pearls Magic Affair je naprosto senzační. Jednoduché dávkování přímo do bubnu, na všechny druhy prádla a má účinnost při každé teplotě pracího programu. Jeho vůně je velmi podmanivá a co víc – vůně vydrží neskutečně dlouho. Já osobně bych potřebovala větší balení Silan Parfum Pearls, neboť mám velkou spotřebu. :-)

Marie Cicvárek

5b30df1887a5bobrazek.pngParfémované perličky Silan jsou voňavý zázrak. Vzhledem k tomu, že peru nejčastěji sportovní funkční oblečení, úplně jsem opustila od všech aviváží. A tak mám radost z toho, že tyto malé perličky můžu přidávat i mezi toto prádlo a pak se radovat z provoněného oblečení i během jógy nebo běhání. Stačí přihodit do pracího bubnu půlku dávky perel Silan a po vyprání na vás bude čekat prádlo, které vydrží vonět i několik dlouhých týdnů.

Kristina Vodičková

Jestli jsem se do něčeho naprosto pobláznila, tak jsou to právě voňavé perličky od Silanu Magic Affair. Stačí přidat malé množství do bubnu pračky před praním a prádlo je nádherně provoněné! Já mám malý byt a musím sušit prádlo uvnitř, takže to má pro mě ještě jednu velkou výhodu – nádherně provoněnou ložnici. Mám ráda, když byt voní a Magic Affair je taková něžná vůně, která dokonce voní i v šatně, kam už suché prádlo jen skládám. Doporučuji začít používat všem, budete příjemně překvapení a stačí maličko, takže vám pár týdnů balení vydrží.

Nový Silan Perfume Pearls je k dispozici ve třech variantách:
5b30df5cda052obrazek.png

  • Silan Perfume Pearls Magic Affair 

Dopřejte si výraznou a luxusní vůni, která se otevírá tóny italské švestky, šafránu a irisu. Srdce vůně je kombinací tónů bulharské růže, jasmínu a kosatce. Na závěr se odhalí vůně vetiveru a papyrusového dřeva.

  • Silan Perfume Pearls Fresh Joy 

Vůně inspirovaná ryzí ženskostí a francouzskými parfémy zaujme tóny grapefruitu a lístků verbeny. Následuje květinová kombinace pivoněk a konvalinek. Základ vůně je tvořen růží, jantarem a vzácnými dře vinami.

  • Silan Perfume Pearls Blooming Fantasy

Nechte se svést intenzivní vůní s tóny čerstvé limetky, jablka a meruňky. Květinové srdce vůně tvoří orchidej, růže, jasmín a iris. Na závěr se rozevřou tóny santalového dřeva, pižma a svěžího kokosu.

Opojná nová řada Silanu, uznána spotřebiteli jako expert na vůni, je k dispozici v maloobchodním prodeji v elegantních lahvích ve velikosti 170 g za 129 Kč a 260 g za 189 Kč.
5b30eafee5703obrazek.png

Přečtěte si také:

Více informací naleznete na těchto stránkách.

Reklama