Klára Křížová

5be43a3fee5b7obrazek.pngMáme doma vinylové podlahy a schody s betonovou stěrkou, takže vytírám často. Musím říci, že vůně přípravku je pro mne důležitá, dokonce mám určitý seznam produktů, které si už nikdy nekoupím, protože mi nevoněly. Proto jsem byla velmi zvědavá na dvě varianty univerzálního čističe Sidoluxu, který má slovo „parfemovaný“ již v názvu.  Testování jsem nechala na víkend, kdy vždy vytírám celou domácnost a omývám plochy, kde se hromadí prach a nečistoty. Nejprve jsem ovoněla obě varianty. Růžová Pink Cream je docela dost sladká, popis s vůní cukrové vaty je velmi věrný. Bílá varianta Marseillské mýdlo má jemnou vůni marseillského mýdla s lehkým nádechem heřmánku a jasmínu. Tato vůně mne dostala, je opravdu jemná, mýdlová, čišící čistotou. Umyla jsem s bílým Sidoluxem podlahové povrchy v celém domě včetně schodů. Vůně se mi tak líbila, že jsem ještě umyla i parapety a omyla jsem zábradlí. Provoněný domov mi udělal radost. Když jsem dala sušit mop a hadřík, vůně nasákla i do těchto tkanin. Dívala jsem ještě na stránky Sidolux , které další vůně by mi vyhovovaly. Myslím, že až půjdu nakoupit, koupím si Modrou romanci, Levandulový ráj a Květ japonské višně. Pokud máte rádi vůně v domácnosti a dobrý pocit z uklizeného domova, vyzkoušejte Sidolux univerzální čističe. Výhodou je, že vůně nezmizí rychle.

Michaela Malečková

5be43ad56b31aobrazek.pngPřípravků na úklid domácnosti je velké množství, ale Sidolux Univerzal Marseillské mýdlo a Pink cream mě mile překvapil. Má nejen skvělou vůni, která provoní celou domácnost a dlouho vydrží, ale je vhodný na různé povrchy (stačí jeden prostředek na kuchyni, koupelnu, podlahy atd….) a velice dobře si poradí s nečistotami. Jsem nadmíru spokojená.

Jitka Turková

Líbí se mi obě varianty, na běžné mytí podlah jsou oba přípravky skvělé. Navíc opravdu rozvoní celý byt a vůně je dlouho aktivní. Kdybych si měla vybrat, pak u mne vítězí bílá varianta Marseillské mýdlo. Dokonce i zbytek rodiny hodnotil velmi kladně jak naše domácnost krásně voní. Pokud milujete vůně v domácnosti, vyzkoušejte tyto přípravky, je s nimi radost uklízet.

Věra Forejtová

Přípravky Sidolux byly pro mne velmi příjemným překvapením. Ráda si vybírám přípravky na mytí povrchů, které voní. Zvlášť, když se pustím do vytírání, mám ráda, když dům nasákne vůni čistoty. Obě varianty se mi líbí, myslím, že časem vyzkouším i další přípravky Sidolux, které nebyly v testovacím balíčku.
5be94f41bdfccobrazek.png

Co testujeme?

  • Sidolux parfemovaný univerzální čisticí prostředek na všechny omyvatelné povrchy a podlahy - Obsahuje funkci Soda power, takže si poradí s většinou nečistot i mastnotou. Lze používat jako roztok s vodou pro běžné vytírání a otírání povrchů nebo jako koncentrát na silné nečistoty a mastnotu.

Funkce Soda Power – aktivuje se naplno při smíchání čistícího přípravku s teplou nebo horkou vodou. Soda power v prostředku Sidolux následně změkčí vodu, díky čemuž se povrch odmastí a nečistoty se snadno odstraní. Při vytírání s mopem doporučujeme použít horkou vodu pro dokonalé očištění podlahy.

Testujeme dvě parfemace produků Sidolux Universal a to Pink Cream a Marseillské mýdlo

  • Vůně Sidoluxu Pink Cream má tyto tóny: Svěží vůně ovoce se sladkými tóny cukrové vaty, dokonalé pohlazení sladkosti a svěžesti.

Více naleznete zde.

  • Vůně Sidoluxu Marseillské mýdlo má tyto tóny: Bohatá a přitom jemná vůně marseillského mýdla s lehkým nádechem heřmánku a jasmínu.

Více naleznete zde. 

Oblíbenost prostředku Sidolux u spotřebitelů dokazuje fakt, že univerzální čističe z této produktové řady Sidolux Universal vyhrály první místo ve volbě spotřebitelů roku 2017.

Všechny produkty Sidolux najdete zde.
5be43cf6952a8obrazek.png

 

Reklama