Stejně tak jako naše čtenářky, testerky, které se také do testování zapojily, i my jsme podstoupily dvouměsíční kúru s očekáváním, jaký vliv bude mít tato vitamínová nálož na naše vlasy a nehty. Kúra REVALID® Hair Complex je doporučna na 3 měsíce, redatce tuto kúru testovala 2 měsíce a již po této době byl výsledek skvělý.
60477e42b92ffobrazek.png

Jaké jsou naše recenze?

60477cb201a14obrazek.pngKlára Křížová
Mým problémem je, že mám docela jemné tenké vlasy se sklonem k vypadávání. Myslím, že na kvalitě vlasů podepsal můj věk, přece jen nejsem nejmladší, dávno jsou doby, kdy jsem měla pevné a husté vlasy. Naštěstí mám dost vlnité vlasy, které mi udělají hezký objem, ideálně, když je nechám jen tak po umytí uschnout. Podobnou vlasovou kúru jsem si dala asi před třemi roky a výsledky byly velmi dobré, tak jsem se rozhodla úspěch zopakovat s novým složením REVALID® Hair Complex. Po dvou měsících musím zhodnotit, že to byl velmi dobrý nápad. Vlasy se mi velmi zlepšily, jejich kvalita, lesk a dokonce i vypadávání. Vypadají, jako by je někdo hezky pohnojil a ony se vzpamatovaly a začaly zase lépe růst a prospívat. Stejně tak i nehty, rostou rychleji a tolik se neohýbají, zpevnily se. Myslím, že si dojdu ještě pro jedno balení do lékárny, abych si kúru prodloužila na tři měsíce. Jsem spokojená a mohu vám tyto vitamínové tobolky doporučit. Dvě tobolky denně, ideálně s jídlem, je to jednoduché, dobře se polykají.

60477cb6738ffobrazek.pngMíša Malečková
Jsem na tom stejně jako Klára, také už nemám kvalitu vlasů, jako když jsem byla mladá. Po dvouměsíčním užívání REVALID® Hair Complex musím uznat, že se vlasy staly pevnějšími a pozoruji jejich rychlejší růst – zejména nyní, když si mohu dojít ke kadeřníkovi přesně vidím, jak rychle rostou a potřebují nutně ostříhat. Na to si ale asi ještě chvíli počkám. Hezky se mi zlepšily i nehty. Před tím jsem je měla takové spíš matné, dneska jsou hezky lesklé. Je to ale také o tom vydržet pravidelně každý den brát tyto tobolky, úspěch se dostaví, ale nemůžete čekat zázraky po několika dnech. Vyplatí se počkat a hezky mezitím vlasy i nehty postupně vyživit. Odměna stojí za to, kvalita je opravdu pěkně vidět.

Jaký je REVALID® Hair Complex?
60477c6274292obrazek.png

Jestliže chcete podpořit zdraví vašich vlasů, využijte výživu ve formě kapslí. Revalid Hair Complex s novou recepturou je složen z vitamínů B1, B5, B6, D3, minerálů, jako je zinek, měď nebo železo a bylinných extraktů. Obsahuje také biotin, který přispívá k udržení normálního stavu vlasů. Aktivní složky ve vlasovém komplexu Revalid stimulují tvorbu keratinu - vláknitého proteinu, který je klíčovým biologickým stavebním kamenem našich vlasů. Je to velmi důležité pro podporu růstu vlasů a obnovu jejich pružnosti. Díky přísunu těchto látek jsou vlasy zevnitř zásobovány základními živinami. Revalid Hair Complex byl vyvinut ve Švýcarsku.

Třicet našich čtenářek právě Revalid Hair Complex s novou recepturou ukončilo testování a my zpracováváme jejich hodnocení. Rádi vás seznámíme s výsledkem testu, shrnutí připravíme do příštích článků.

Proč je keratin tak důležitý?
Keratin je protein, který tvoří až 90 % vlasu, a proto je pro růst vlasů tak důležitý. Díky tomuto proteinu s vláknitou strukturou vlasy odolávají vysokým i nízkým teplotám, keratin je také ochraňuje před slunečním zářením. Součástí keratinu jsou důležité aminokyseliny, z nichž nejdůležitější jsou cystein a methionin. Tyto dvě látky jsou proto naprosto podstatné pro zdraví vlasů.

Složení Revalid Hair Complex s novou recepturou
60477c299ec89obrazek.png

Revalid® Hair Complex je nejmodernější kombinace aktivních složek pro péči o vlasy a nehty. Obsahuje aminokyseliny DL-methionin a L-cystin, které jsou klíčové při tvorbě keratinu, základní stavební látky vlasů a nehtů. Výtažky z prosa, pšeničných klíčků a kvasnic jsou bohatým zdrojem vitamínů a minerálů. Obsažený zinek a biotin přispívají k normálnímu stavu vlasů. Více informací naleznete v balení Revalid Hair Complex.

Souhrnný přístup k problémům s vlasy je založen na kombinaci Revalid Hair Complex (doplněk stravy) s kosmetickými přípravky pro péči o vlasy. Pro optimální výsledky můžete zkombinovat kapsle Revalid Hair Complex se stimulačním šamponem Revalid (Revalid Stimulating Shampoo) a sérem Revalid (Revalid Regrowth Serum).
60477c827f46dobrazek.png

Reklama