Přečtěte si naše recenze na nové produkty od Dr.Oetker:
5de9210d57876obrazek.png
Veronika Bulánková

Mám ráda, když jsou v některých produktech bílkoviny navíc. Například proteinová tyčinka je lepší alternativou klasických sušenek. Obsahuje totiž bílkoviny, které zasytí na delší dobu než čokoládová tyčinka, která má ve složení jen sacharidy a tuky. Když si někdy dělám puding, sama do něj občas proteinový prášek přidám, aby měl lepší výživovou hodnotu. Dr. Oetker to ale vyřešil za mě. Začal totiž vyrábět Proteinový puding. Příprava je stejná jako u klasického pudingového prášku a ani v chuti jsem nezaznamenala žádný rozdíl. Jen jsem po něm dlouho neměla hlad, což je jednoznačně výhoda. Nejvíc mi chutnala kakaová varianta, ale ani ta vanilková se nemusí stydět.

Klára Křížová

Mám ráda kaše i pudingy od Dr. Oetker, skvěle chutnají a jejich příprava je velmi snadná.  U pudingu mi chutnaly obě varianty, jak vanilkový, tak čokoládový. Je to pro mě zajímavá varianta, protože obsahuje vysoký obsah bílkovin, které jsou zdravé.

Karolína Waberová

Myslím, že je to dobrá varianta pro všechny vyznavače zdravého jídelníčku. Moc mi chutnaly, určitě je můžu doporučit. Je prima si puding nazdobit ovocem, v zimě například malinami a borůvkami, které jsou běžně k dostání. Je to příjemná svačinka, malé jídlo, které potěší svou chutí.5de92038dfe10obrazek.png

Co jsme testovaly?

Dr. Oetker rozšířil svůj sortiment pudingů v prášku o dvě jedinečné novinky – Protein Pudingy, které nyní testujeme. Jsou to jediné skutečné proteinové pudingy v prášku na českém trhu! Mají vysoký obsah bílkovin (až 22 %) a vynikající chuť. Jsou ideální pro všechny, kteří zařazují do svého jídelníčku tzv. funkční potraviny s obsahem bílkovin a zdraví prospěšných surovin. Protein pudingy můžete připravit i dětem jako zdravý dezert nebo svačinku.

  • Protein Puding Dr. Oetker obsahuje kvalitní protein – micelární kasein. Jeho benefitem je pomalé, postupné a rovnoměrné vstřebávání aminokyselin do těla.
  • Protein Puding Dr. Oetker se připravuje podobně jako klasické pudingy. Použít můžete kravské nebo rostlinné mléko (300 ml na jedno balení, což jsou 2 porce).
  • Dr. Oetker je také výrobcem dalších jedinečných velmi kvalitních práškových pudingů s funkčními benefity, a to pudingů proteinových. Ochutnat je můžete ve dvou příchutích, Vanilka a Kakao.

Více najdete ZDE.
5de920a841c67obrazek.png

Informace o všech produktech značky Dr. Oetker a recepty najdete na stránkách Dr. Oetker.

Naše články:

Reklama