123080238-2675043449412472-4757482906741112378-n.jpg

Na testování jsme dostaly hydratační emulzi na ruce Nu Skin, která uklidňuje vaše suché a popraskané ruce a dopřeje jim jemnost a výživu. Lehce vstřebatelné složení obsahuje hydratační pantenol, elastin, vitamin E a aloe vera. Jako druhý produkt jsme tentokrát měly možnost vyzkoušet Manikúru v krabičce Dr. Dana. V jednom balení najdete produkt na přípravu nehtů s kyselinou glykolovou, přípravný pilník na nerovnosti a hlubkově hydratační přípravek na nehty a kůžičku kolem nehtů. Jak jsme s výrobky byly spokojené?

Karolína, redaktorka

Na suché a popraskané ruce trpím snad hned, jakmile začne první podzimní den. Když jsem byla malá, máma mi říkala, že mám ruce jako varan. A měla pravdu a problém se s věkem zhoršuje. Proto potřebuji krém, který je opravdu výživný, ale protože ho používám často, nechci, aby byl mastný. Tento od Nu Skin splňuje všechny moje požadavky a dokonce mi stačí, když si s ním ruce namažu jen ráno. Pokud tedy zrovna celý den neběhám po venku, což se momentálně moc nestává.

Spokojená jsem byla i s manikúrou v krabičce. O nehty se příliš nestarám, jednou za čas je zastřihnu, ale je pravda, že bych jim měla věnovat více péče. Opravdu je stačí čas od času trochu upravit a hned mám ze svých rukou lepší pocit. V této krabičce je zcela vše, co k takové základní úpravě potřebuji, nikde nemucím nic dalšího shánět a nehty mám hezky vyživené a po několika týdnech používání se mi zdají i o něco pevnější.

122912173-347196283013936-2430495742942325540-n.jpg

Marta, editorka

Krém na ruce od NuSkin je vynikající. Trpím neustále pocitem suchých rukou a krémy používám denně, jeden mám v kabelce, druhý na nočním stolku, další na pracovním, v kuchyni. Zkrátka vždy při ruce. Musím říct, že tento krém od Nu Skinu je naprosto skvělý a velmi mi vyhovuje. Je výživný, ale ne příliš mastný. Hezky se vstřebává do pokožky.
 
Co se týče manikúry v krabičce Dr. Dana, je to skvělý pomocník v péči o nehty. Nehty si často piluji a lakuji, aby byly upravené. Občas je ale potřeba jim dodat i výživu. Po používání tohoto produkty jsou nehty viditelně silnější. Já mám docela pevné a zdravé nehty, ale i tak jsem efekt viděla. A také jsou lesklejší.

Veronika, redaktorka

Moje ruce jsou tak trochu ruce stařeny. Co si pamatuju, tak je mám plné vrásek, ale s tím se asi nic udělat nedá. Na jejich suchost nijak netrpím, a proto se o ně ani nestarám. Nicméně produkty jsem ze zvědavosti otestovala. Krém na ruce je moc příjemný, lehce se roztírá a nezanechává mastný film, kvůli kterému by bylo všechno kolem mě potom omatlané. Vyhovoval mi i pilník a další dva produkty na přípravu nehtů a jejich hydrataci. Kůžičky kolem nehtů vypadaly hned mnohem lépe. 

fffffffffffffffff.pngPodrobnosti nejen o těchto výrobcích najdete na www.nuskin.com/cz, novinky sledujte na Facebook.com/NuSkinCeskaRepublika

Čtěte také:

Reklama