OI000025-2-2-.jpg

Multipeptidový roztok obsahuje buněčnou kulturu z listů planého tabáku. Je prokázáno, že jeho výtažky podporují tvorbu kolagenu a zabraňují jeho rozpadu, čímž přispívají k redukci vrásek. V rámci sedmidenní liftingové a zpevňující kúry stačí používat jednu ampulku denně – polovinu ráno a polovinu večer.

Jak na to? Nasaďte na ampulku kryt a zatlačte, aby se otevřela. Následně nasaďte aplikátor, naberte polovinu obsahu ampulky a vmasírujte jej do vyčištěné a tonizované pokožky obličeje a krku. Zbytek ampulky bezpečně uzavřete.

OI000031-2-.jpg

Karolína, redaktorka
S představou sedmidenní kúry jsem byla spokojená. Většinou žádný přípravek kromě hydratačního krému nevydržím používat právě déle než týden. Navíc mě poslední dobou trápí první vrásky na čele, takže jsem byla zvědavá, jak si s nimi peptidové ampule poradí. Musím říct, že pleť po týdnu vypadá projasněná, ale nejvíce se mi líbí na dotyk. Je totiž krásně hebká. Na první pohled vypadá mladistvě a svěže. Vyhlazení je také trochu patrné, takže jsem spokojená a přípravek můžu doporučit!

OI000030-1-.jpg

NovAge ProCeuticals Peelingový roztok s 6 % AHA zbaví pleť drsné textury a projasnění ji. AHA jsou přirozeně se vyskytující alfa hydroxykyseliny, které podporují proces vyhlazování pleti odstraňováním suchých, odumřelých buněk na jejím povrchu a zároveň podporují vznik nových buněk. Peelingový roztok s 6 % AHA tak pomáhá obnovit projasnění pleti, minimalizovat jemné linky, vrásky, zvětšené póry, pigmentové skvrny a pupínky.

Jak na to? Zařaďte peelingový roztok do večerní rutiny. Na důkladně vyčištěnou pleť aplikujte 1 až 2 kapky na pokožku obličeje a krku.
Doporučujeme: Při používání tohoto produktu se vyhýbejte pobytu na slunci a celoročně používejte ochranný faktor SPF 50, pokud na pleť aplikujete kúru s vitamínem C, retinolem anebo AHA kyselinami.

Veronika, redaktorka
Na peptidové ampulky jsem byla extrémně zvědavá, protože mě vždycky lákalo podobnou péči o pleť vyzkoušet, ale nějak jsem se k tomu úplně nedostala. Sedmidenní liftingová kúra byla pro mou pleť vyloženě pohlazením. S aplikátorem se pracuje velmi snadno, a osmý den mi můj malý rituál dokonce chyběl. Co se týče výsledků, moje pleť má určitě zářivější a zdravější vzhled, je sjednocená a také více vypnutá. Do své rutiny jsem zařadila také peelingový roztok. Na celý obličej stačí jen jedna až dvě kapky, takže produkt dlouho vydrží. Hezky voní a viditelně sjednocuje barvu pleti. Trošku mi díky němu zesvětlaly drobné pigmentové skvrnky. 

OI000022-1-1-.jpg

NovAge ProCeuticals Retinolové sérum pomáhá vyhladit drsnou pokožku. Retinol získal v posledních letech na oblíbenosti. Retinolové sérum velmi intenzivně pomáhá při obnově buněk – zbavuje se těch starých, aby je mohly vystřídat nové. Avšak pozor, retinol není produkt, který byste měla používat celoročně. Cítíte-li, že vaše pleť potřebuje omladit, zjemnit, zbavit pigmentových skvrn, rozšířených pórů či jizev po akné, zařaďte retinol podle potřeb na pár týdnů do své pleťové rutiny a potom jej vystřídejte s jiným produktem. Důležité: Nekombinujte s vitaminem C, tyto dvě látky se spolu nemají rády.

Jak na to? Retinolové sérum aplikujte večer na důkladně vyčištěnou pleť. Nechte jej vstřebat a poté pokračujte s dalšími kroky pleťového rituálu.
Doporučujeme: Při používání tohoto produktu se vyhýbejte pobytu na slunci a celoročně používejte ochranný faktor SPF 50, pokud na pleť aplikujete kúru s vitamínem C, retinolem anebo AHA kyselinami.

Marta, editorka
Testovala jsem retinolové sérum, které pomáhá při obnově buněk. Byla jsem překvapená, jak dokázalo moji pleť zjemnit. Kvůli roušce poslední dobou bojuji s pupínky. Ačkoliv pleť dvakrát denně čistím, občas se nějaký objeví a jsou po něm nehezké jizvičky. Díky tomuto séru jsem se jich však brzy zbavila.

Druhá věc, kterou jsem testovala, byly peptidové ampulky. Byla jsem na ně docela zvědavá. Vždycky mám problém do péče o pleť zařadit nějaký další produkt. Ale vydržela jsem. Velmi mě zaujalo složení roztoku, který obsahuje buněčnou kulturu z listů planého tabáku, jehož výtažky odporují tvorbu kolagenu. Pleť byla po sedmidenní kúře vypnutější a jemné vrásky, které už ve svých 30 letech pozoruji, se opravdu minimalizovaly.

Více na ORIFLAME.CZ

Mohlo by vás také zajímat: 

Reklama