Karolína Waberová, redaktorka

Čokoláda od Milky mi vždy udělá velkou radost! Mám ráda snad všechny druhy, bez výjimky. Jediný problém je v tom, že se většinou neudržím, sním ji celou, a potom mám trochu výčitky. Konečně je na trhu i Darkmilk Milka, tedy hořká, kterou si dávám jen na chuť, nepřejím se jí, a zbytek putuje do mého oblíbeného chilli con carne.

milk.jpg

Veronika Bulánková, redaktorka

S čokoládou to mám poměrně jednoduché a v tomhle odvětví patřím mezi nenáročné strávníky. Chutná mi totiž skoro každá, ať už je bílá, mléčná s vysokým obsahem kakaa, s náplní nebo bez náplně. Pochutnám si prostě skoro vždycky. Nezklamala mě ani čokoláda Darkmilk od Milky s kousky karamelu. Má tmavší čokoládu, takže není přeslazená, ale bude chutnat i těm, kteří nemají rádi hořkou. Je to zkrátka něco mezi. Výborné jsou karamelové kousky, které příjemně křupou a mají mírně slanou chuť, což je vytváří moc fajn kontrast se sladkou čokoládou.

coko.jpg

Marta Kratochvílová, editorka

Čokoláda Milka patří k mým nejoblíbenějším už od dětství. Je vždy lahodná a rozplývá se na jazyku. Dokáži sníst klidně celou tabulku naráz. A taky miluji slaný karamel. O to víc mě potěšilo, když jsem měla možnost otestovat Milku s příchutí karamelu. Sice mám o něco radši mléčnou čokoládu, ale Darkmilk mě velice překvapila. Je lahodná a s karamelem naprosto výborná. Těžké jí odolat. Aktuálně se stala mojí nejoblíbenější hořkou čokoládou. Na trhu je i mandlová Darkmilk. Mandle mám též moc ráda, takže ta mi taktéž chutnala. Ovšem mým favoritem zůstává karamel.
5ea02b6c2f059milkaaa.jpg

Náš tip: Vyhrajte v dubnové soutěži s Milka Darmilk skvělý vůz Mini Cooper

Pokud se vám líbí Mini Cooper a ještě k tomu milujete čokoládu, pak se zapojte do krásné dubnové soutěže s Milkou! Kupte si a ochutnejte tabulkové čokolády Milka Darmilk (Alpine Milk, Almond, Salted Caramel), nahrajte účtenku, která obsahuje BKP kód, datum a její čas a čekejte, zda se na vás usměje štěstí. Soutěž končí 30. dubna.

5e9718afe5cbeobrazek.png

Více informací o podmínkách soutěže naleznete na stránkách Milka www.milka.cz

1-2x.png

V obchodech jsou k dostání tři příchutě Milky Darkmilk:

  • Alpine Milk
  • Almond
  • Salted Caramel
Reklama