Máme v redakci moc rády testovací akce. Tentokrát se testování týkalo oblíbené modelíny Play-Doh, nových edukativních setů Shape and Learn. Do testování se zapojila malá Františka a školačka Eliška, která chodí do první třídy. Jak dopadlo naše testování? Testovat nové edukativní sety Shape and Learn byla radost!

Klára Křížová - testovala neteř Eliška:

Playdoh

Eliška, protože je jí už šest let a chodí do první třídy, si vybrala sadu velkých kelímků. Protože ráda tvoří různé tvary, které propojuje s vymyšlenými příběhy, jsou pro ni kelímky s Play-Doh přímo ideální. Tvoří zvířátka, krajinu, kytky, Playdohněco k jídlu… Play-Doh modelíny ji dokáží zabavit na dlouhý čas. Má doma i další sety Play-Doh, nejvíce ji baví kuchyňské tvoření. Eliška dává modelíně Play Doh jedničku, jako ve škole. Je prostě skvělá!

Novinka od Play-Doh, edukativní hrací sety z řady „Shape and Learn“ jsou správným pomocníkem pro přípravu vašeho dítěte do školy. Play-Doh pomáhá rozvíjet kreativní myšlení hravou formou a podporuje rozvoj motoriky. Díky kvalitám, získalo Play-Doh doporučení České pedagogické komory jako pomůcky vhodné pro předškolní výuku a rozvoj jemné motoriky v mateřských školkách. Práce s modelínou Play-Doh je pro malé dětské ručičky snadná, lehce se zpracovává a má krásné výrazné barvy. Svým složením je Play-Doh bezpečné (vyrobeno převážně z pšenice, vody a soli), na vzduchu do druhého dne ztvrdne. Lehce zaschlou nebo popraskanou modelínu oživíte přidáním kapky vody a důkladným propracováním. Uchovávejte v pečlivě uzavřeném kelímku, aby vám Play-Doh hmota co nejdéle vydržela. Play-Doh je vhodné pro děti již od 2 let.

PlaydohPlaydoh

Naše články:

Play-Doh rozvíjí uměleckou i logickou stránku dětské osobnosti, podněcuje kreativitu, zlepšuje jemnou motoriku a přispívá k rozvoji abstraktního myšlení. Variabilita Play-Doh setů a nezávadné složení hmoty zaručuje mnoho tvůrčí a bezpečné zábavy pro děti různých věkových kategorií.

Vendula Kubalíková - testovala dcera Františka:

Františka

Naše oblíbená modelína Play-Doh nově přináší na trh edukativní hrací sety z řady „Shape and Learn“. Ta je určená pro předškoláky, kteří se kreativním hraním učí vše, co budou již brzy potřebovat ve školních lavicích. Naše sada se jmenovala Textury a nástroje. Obsahuje šest menších plastelín a hned několik nástrojů – válečků, nůžek, koleček a razidel, se kterými dítě může moc hezky tvořit podle své fantazie. Sada obsahuje ale i předlohy, do kterých děti doplňují vzorované plošky z modelíny. Edukativní sadu si ale oblíbí nejen předškoláci, ale i mnohem mladší děti. I jejich prsty si modelínu užijí.

My jsme si nejvíc užily tvoření oblečení - z plastelíny jsme vyřezávaly tvary triček, kalhot a sukní a zkoušely různé vzorky.

Modelíny si můžete koupit třeba ZDE.

Čtěte také:

Reklama