• Signal White Now Detox Charcoal obsahuje přírodní ingredience, jako jsou jíl a aktivní uhlí. Kombinace těchto dvou neporazitelných složek zajistí každodenní detoxikaci vašich úst a napomůže odstranit skvrny a zažloutnutí zubů.
  • Signal White Now Detox Coco tentokrát kombinuje jíl s extraktem z kokosu. Toto spojení přirozeně odstraňuje nečistoty, je šetrné ke sklovině, detoxikuje vaše ústa a zároveň skvěle chutná.

Karolína Waberová, redaktorka

Dostala jsem na vyzkoušení Signal White Now Detox Charcoal, který obsahuje jíl a aktivní uhlí. Jíl mám ráda a nedám na něj dopustit. Líbí se mi, že teď ho kromě ošetření pleti používám i na zuby. Tahle pasta je vážně skvělá a své udělá i černé uhlí, které dokáže při pravidelném používání udržovat zuby bílé.

Marta Kratochvílová, editorka

Testovala jsem zubní pasu Signal White Now Detox s minerály z jílu a extraktem z kokosu. Pasta příjemně voní i trochu chutná po kokosovém oleji a opravdu jde vidět výsledek bělení. Pokud má někdo rád kokos, určitě mu bude tahle pasta vyhovovat. K tomu je doplněna klasická mentolová chuť. Pasta mi velice vyhovuje.

Klára Křížová, ředitelka obchodního oddělení
5ed0d58010648obrazek.png

Měla jsem možnost testovat obě pasty. Obě pasty mají skvělé čistící účinky, jsou příjemné, vyhovuje mi jejich konzistence a pění tak akorát. Chuťově mi také vyhovují, po vyčištění mám v puse krásně svěží pocit. Líbí se mi, že značka myslí na přírodní ingredience, každá z testovaných past jich dokonce  obsahuje 94,5 %. Také oceňuji to, že tuba pasty je částečně recyklovatelná. Ráda je doporučím ostatním.

5ed0d5c232ecfobrazek.png

5ebbc5962e981obrazek.pngČtěte také:

Reklama