• Nature Elements Kokos potěší především ty, kteří chtějí mít přirozeně bílý úsměv a mají rádi kokosovou vůni a chuť. Obsahuje totiž výtažek z kokosu, který je známý pro svoji přirozenou bělící schopnost.
  • Nature Elements s práškem aktivního uhlí má skvělé čistící vlastnosti a vylepšené bělící schopnosti, které odstraňují pigmentové skvrny.
  • Nature Elements s jedlou sodou, rozmarýnem a mátou. Složení poskytuje hloubkové čištění a zvyšuje přirozenou svěžest dechu. Toto jemné složení mísí přírodní oleje se zinkem a má účinnou antibakteriální sílu. Výsledkem je kompletní ochrana obohacená přírodou.

Vendula, zástupkyně šéfredaktora

Používám pastu od konkurence, ale na testování jsem se nechala zlákat. Hlavní argument byl, že pasta Signal Long Active Nature Elements Coco White má šetrné složení a kombinuje extrakt z kokosových ořechů s minerálním zinkem. Toho si moc cením. Občas si zuby čistím pouze kokosovým olejem a je mi to moc příjemné a pasta mi olej připomíná. Největším benefitem je samozřejmě vůně.

5ed4c48dbf73cobrazek.png

Karolína, redaktorka

Otestovala jsem pastu Nature Elements s jedlou sodou, rozmarýnem a mátou a musím říct, že není lepší pasty, která by v ústech vytvořila svěžejší chuť. Navíc jedlou sodu jsem používala dříve, běžně kupovanou v pytlíčku a zkoušela jsem si s ní bělit zuby. V této pastě je všechno, co potřebuji, abych měla pěkný chrup.obrazek.png

Veronika, redaktorka
Aktivní uhlí je už celkem provařenou surovinou, která se používá k bělení zubů, proto tvoří i přísadu některých past. Obsahuje ji i zubní pasta Nature Elements s práškem z aktivního uhlí, kterou jsem měla možnost vyzkoušet. Zuby si čistím pravidelně a pečlivě, řekla bych, že je to dokonce moje oblíbená zábava. Ne každá pasta mi ale chutná, v tomhle ohledu jsem docela náročná a pravidelně se vracím k jedné až dvěma značkám. Signal mě ale nezklamal, je příjemně svěží a zanechává pocit opravdu čistých zubů bez povlaku. Přední zuby mám trochu žlutější, ale to je prostě přirozený pigment, se kterým se kromě profesionálního bělení nedá nic moc dělat. Musím ale říct, že pasta od Signal mi barvu předních zubů trochu zlepšila a vyladila.
5ed4c4a017d69obrazek.png

5ed4c8d491e2dobrazek.png

Čtěte také:

Reklama