Karolína, redaktorka
60548f71363eeobrazek.png
Na podrážděné oči jsem nikdy netrpěla, i přes to, že nosím čočky. Poslední dobou ale trávím u počítače více času, než bych měla, a tak i mě přepadá syndrom suchých očí. Kapky Alterac Nature mám už týden položené na stole, a když mě opět dráždivý pocit přepadne, hned ho zaženu. Opravdu pomáhají velmi rychle, ale také sliznici zvlhčí na dlouhou dobu. Líbí se mi, že neobsahují konzervanty a chovají se vlastně jako takové slzy.

Ideální oční kapky obsahují látky, které jsou oku vlastní a přirozeně se nachází v slzném filmu, neobsahují konzervační látky a na oku dlouho vydrží. Přesně takové vlastnosti mají umělé slzy Artelac Nature s výtažkem ze světlíku lékařského, které dále obsahují hyaluronát sodný. Ten se nachází ve strukturách zdravého lidského oka a v slzném filmu.

Marta, editorka
6054835455fb1obrazek.png
Nikdy jsem netrpěla na podrážděné oči, ale občas mám oči suché. Hlavně, když trávíme aktuálně u počítače mnohem více času kvůli pandemii. Kapky Alterac Nature jsou na tohle dobrým pomocníkem. Stačí kápnout do každého oka. Mají příjemnou konzistenci. Normálně nemám ráda si cokoliv kapat do očí, ale tyto kapky jsou výborné a vůbec mi nevadí. Pomáhají rychle, oko se zvlhčí a uleví se mu.

Veronika, redaktorka
6054830208965obrazek.png
Od operace před dvěma lety jsou moje oči mnohem náchylnější ke svědění. Někdy mám pocit, že se z toho zblázním, a tak je potřeba mít po ruce oční kapky. Taky jsem trochu alergická, takže i jaro mi dává zabrat. A mým očím neprospívá ani X hodin, které denně prosedím u počítače. Oční kapky Artelac hodnotím velmi pozitivně. Po použití byl pocit podráždění a suchosti během chvilky pryč a zdálo se mi, že i trošku lépe vidím. Těší mě, že obsahují přirozenou látku v podobě světlíku lékařského. Na bylinky nedám dopustit. 

Jaké jsou oční kapky Artelac Nature?

Oční kapky Artelac Nature nejsou určené jen pro alergiky. Používat je může každý, kdo má problémy se suchýma očima, koho oči pálí, slzí mu, má je zarudlé nebo ho trápí zamlžené vidění. Tyto problémy mohou být spojeny například s hormonálními změnami, vyšším věkem nebo léky.
K nadměrnému odpařování slz může docházet, když trávíme příliš mnoho času v klimatizované nebo vytopené místnosti či v zakouřeném prostředí. Příčinou je také vítr, prach, dlouhodobé zírání do počítače, mobilu či na televizi nebo čtení.
 
Kapky Artelac Nature zajišťují náhradu slz. Oči zklidňují a hydratují. Působí protizánětlivě, mají antioxidační efekt a pomáhají při světloplachosti. Obsahují látky, které jsou oku vlastní a přirozeně se nacházejí v slzném filmu. Neobsahují konzervační látky, které mohou poškozovat rohovku, způsobovat alergické reakce, brzdit regeneraci buněk nebo oči dráždit.

Díky našemu testování můžeme Artelac Forte oční kapky doporučit!
60547b9fda640obrazek.png

Tento produkt zakoupíte například ZDE.
Zdravotnický prostředek, pečlivě čtěte návod k použití.
6054840972210obrazek.png

Reklama