Kristína Vodičková
5b51a998eae10obrazek.jpgDlouhou dobu jsem používala prací prášek v sypké formě, ale je tomu pár let, kdy už používám jenom tekuté. Přijde mi, že s nimi dokáži lépe odhadnout množství a prádlo provoní o něco víc. Persil je značka, kterou používám dlouhodobě a vyzkoušela jsem všechny druhy, které na trhu jsou, přičemž tento zelený Power gel kupuji nejčastěji. Vyzkoušela jsem tedy i novinku, která je podle popisu o 40% více koncentrovaná, a musela jsem maličko ubrat, protože na mou malou pračku už byla plná dávka zbytečně moc. Také občas řeším skvrny na oblečení, například od make-upu, a novinka Persil 360° Complete Clean, co jsem nyní testovala, si s nimi hravě poradila! Osobně velice doporučuji vyzkoušet, přechod na tekuté prací prášky je mnohem lepší než mít stále někde kolem pračky kousky sypkého prášku.

Klára Křížová
Prací síla Persilu mne baví, protože se můžu spolehnout, že prádlo je vždy dobře vyprané, zmizí nechtěné skvrny, a ještě moc pěkně voní. Testovala jsem nyní nový gel Persil 360° Complete Clean. Mám také ráda, že je koncentrovanější, protože stačí menší balení. Jen musím dodržovat odměrku, abych dala do pračky potřebné množství, jinak bych měla tendenci dávkovat více, než je potřeba. Tentokrát jsem se také zaměřila na zaprané skvrny na triku. Nalila jsem tento gel ještě před vložením do bubnu přímo na skvrnu. Byla jsem moc ráda, když jsem pak při žehlení zkoumala tričko a nechtěné fleky byly pryč.5b51acf06b9abobrazek.jpg

Klára Wimmerová
Testování nového gelu Persil 360° Complete Clean - bez kvalitního pracího gelu si nedokážu praní představit. Dříve jsem používala na praní klasický prášek, ale poté, co mojí mámě několikrát „vypěnila“ pračka a opravář jí doporučil prát s gelem, který se lépe rozpustí a je šetrnější, přešla jsem na prací gely a jsem s nimi spokojená. Jedinou výjimkou bylo období, kdy se narodil můj syn – první rok jsem prala ve speciálním „miminkovském“ prášku, který nebyl parfemovaný a byl velmi šetrný.
5b51a9ab29183obrazek.jpgPersil si kupuji nejčastěji. Moje zkušenost s ním je taková, že nejenom prádlo provoní, ale také si poradí se všemi možnými skvrnami, což je potřeba hlavně když peru prádlo synovi. Naposledy mě nadchnul Persil gel s levandulovou vůní na barevné prádlo, ten jsem používala velmi ráda.
Na nový Persil 360° Complete Clean, který je o 40 % účinnější v každé kapce gelu, jsem byla zvědavá. Na první pohled se mi zalíbilo jeho balení, zdá se mi oproti „starší verzi“ odlehčené a horní víčko na dávkování je menší, což souvisí s tím, že gelu nepotřebujete dát do pračky tolik jako dřív. Pečlivě jsem si nastudovala dávkování a použila opravdu jen tolik gelu, kolik bylo doporučeno, na celou pračku synova barevného bavlněného prádla. Výsledek byl skvělý, po vyprání jako vždy krásná vůně a prádlo beze skvrn od jídla a další obvyklé špíny. S novým gelem Persil 360° Complete Clean jsem tedy spokojená a mohu ho doporučit i všem maminkám.

Vendula Kubalíková
Persil 360° Complete Clean - Malé kompaktní litrové balení mě překvapilo, představila jsem si naši sedmikilovou pračku, kde mizí tuny oblečení (Taky perete tak často jako já? Takže téměř pořád?), a říkala si, že avizovaných dvacet dávek asi úplně nebude náš případ. Novinkou tohoto pracího gelu od Persilu je ale vyšší koncentrace. Paráda! Spotřebuju ho podstatně méně a tím pádem i déle vydrží. Příjemný bonus navíc je jemná vůně. Také je spolehlivý v odstranění skvrn.

Marie Cicvárek Fléglová
Mám ráda prací prostředky, které nejen fungují na jedničku a jsou funkční, ale které i hezky voní a mě těší moment, kdy si to čisté a voňavé oblečení beru na sebe. Nový gelový prostředek Persil 360° Complete Clean, který je jako bonus ještě o 40 % koncentrovanější, tudíž mi vydrží o poznání déle, je můj nový favorit. Peru v něm opravdu vše – od ložního prádla přes normální oblečení až po sportovní kousky, kterých je v mé domácnosti nespočet. Maximální spokojenost, dobře pere a odstraňuje skvrny!
5b51a9fc268bcobrazek.jpg

Testovaly jsme Persil 360° Complete Clean

Rádi používáte prací gely Persil pro jejich výbornou účinnost, jednoduché použití a nádhernou vůni? Pak pro vás máme dobrou zprávu – nové gely Persil 360° Complete Clean mají novou recepturu, která je o 40 % účinnější v odstranění skvrn v každé kapce.
Nové složení gelů Persil je posílené o vybrané polymery pro boj s mastnými skvrnami, o enzymy proti škrobovým skvrnám a vylepšenou kombinaci povrchových látek pro větší jas vypraného prádla.
Gely Persil 360° Complete Clean jsou vysoce účinné v odstraňování skvrn, pomáhají omezit žmolkování, zjemňují i vyhlazují povrch textilních vláken a svým speciálním složením obnovují barvy a přináší pocit nádherné svěžesti. Nyní jsou Persil gely díky koncentrovanějšímu složení nejen o 40 % účinnější v každé kapce, ale také ohleduplnější k životnímu prostředí ([i]).
 
Nové a účinnější gely Persil jsou k dispozici v maloobchodním prodeji od dubna letošního roku. Gely Persil 360° Complete Clean koupíte v nové modernizované lahvi. Obvyklá prodejní cena gelů je 169 Kč (20 PD), 529 Kč (60 PD).
5b51a94631177obrazek.jpg

Naše články