Jak nám chutnaly tyto dvě noviky od TUC?

Klára Křížová

TUCky jsou mé oblíbené, pokud bych měla volit mezi oběma novinkami, tak to budou semínkovo-bylinkové. Mají zajímavou chuť, mám ráda bylinkové pochoutky. Myslím, že obě varianty jsou super jak na domácí konzumaci – když na ně dostanu chuť, přijde návštěva, dívám se na televizi, tak na cesty, aby byly po ruce jako slaná svačinka, něco dobrého, na co je zrovna chuť. A když je mám v tašce a vím o nich, už si plánuji, kdy si je dám a sním je.. Jsou dobré, ochutnejte.

Věra Forejtová

Nové Tucky jsou super. Chutnají mne i mé dceři, obě nové příchutě. Jsem z nich nadšená, doporučuji je ochutnat.

Hana Růžičková

Rajčatová TUCka je u mě jasný favorit. Dobče křupne, má lákavou vůni, lehce slaná na první kousnutí a s vínem lahodí. Bylinková TUCka taky křupne, ale chuťově to pro mě není úplně ono. V tom je krása chutí – každý si vybere, na co má chuť.

Jitka Turková

Chutnají mi obě varianty, ale mým favoritem jsou TUC s rajčaty a bylinkami. Mám ráda rajčatové chutě, tyto jsou moc dobré. Krekry si občas kupujeme, ráda je dávám na stůl, když přijde návštěva, hodí se i do batohu na výlet. Novinky můžu doporučit, jsou dobré.

Žaneta Podlahová

Musím říct, že TUC s příchutí rajčat a bylinek mě naprosto uchvátily. Svojí příchutí mi připomínají pizzu, která patří mezi mé nejoblíbenější jídlo a s touto příchutí si kupuji různé krekry a brambůrky. Tento snack je ideální na letní výlet do přírody, či se perfektně hodí ke sklence dobrého bílého vína. Teď v létě vyrážím každý víkend na výlety, tak je mám v batůžku. V červenci plánujeme pár dní na vodě, určitě je přibalím!

Co jsme testovaly?

Krekry plné sušených rajčat, bylinek a máku jdou s trendem a nejsou zaručeně pro žádné TUCtovky! Je fajn se o ně podělit...

V hlavní roli rajče
5b3236722b286obrazek.jpg

Sušená rajčata, rozmarýn, majoránka, bazalka a petržel. Cítíš tu letní vůni? Ochutnej nové pečené TUC s rajčaty a bylinkami. Křupavé krekry jsou unikátní tím, že obsahuji spoustu lahodných ingrediencí. Můžeš si je vychutnat jen tak nebo k nim vlastnoručně vyrobit třeba lehký dip. Fantazii se meze nekladou. Kromě toho je tahle chuťovka méně slaná a obsahuje méně saturovaných nasycených mastných kyselin stejně jako nová receptura celého TUC portfolia, takže tradá na ně!

Obsah: 105 g
Doporučená cena: 19,90 Kč

Bylinkový playboy
5b32367e1c8b4obrazek.jpg

Potrpíš si na pořádnou dávku máku, semínek a pažitky? Tenhle bylinkový playboy se zaručeně může stát lákavou součástí každé grilovačky. Nezapomeň, že i semínkovo-bylinkové TUC jsou kromě kvalitních ingrediencí také méně slané a obsahují méně saturovaných nasycených mastných kyselin stejně tak jako nová receptura celého TUC portfolia…

Obsah: 105 g
Doporučená cena: 19,90 Kč
5b323691d5b68obrazek.jpg

Náš článek:

Tipy na výlety: